ExclusiveIda Nowakowska o "The Voice Kids". Padły słowa o "mini-gwiazdach" i "rozpychaniu się łokciami". Kogo miała na myśli? [WIDEO]

Ida Nowakowska o "The Voice Kids". Padły słowa o "mini-gwiazdach" i "rozpychaniu się łokciami". Kogo miała na myśli? [WIDEO]

Ida Nowakowska o "The Voice Kids". Padły słowa o "mini-gwiazdach" i "rozpychaniu się łokciami". Kogo miała na myśli? [WIDEO]

01.05.2023 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

29 kwietnia miejsce miał finał The Voice Kids 6. Wygrała go Martyna Gąsak. Tutaj zapoznacie się z wywiadem z 14-latką, która zdradziła nam, na co wyda nagrodę.

Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska nt. programu porozmawiała też z prowadzącą Idą Nowakowską.

Ida Nowakowska o pracy w The Voice Kids

Czy Ida jest zmęczona po finale?

Z reguły mam w sobie tak dużo emocji, że przez długi czas nie jestem zmęczona i późno chodzę spać po takich finałach. Nie mogę się zebrać do snu. Muszę mieć takie wyciszenie. Na początku chcę opowiedzieć wszystko swojemu mężowi. Wszystko, co się działo za kulisami. Jeszcze bawię się z Maksiem, bo on z reguły też późno chodzi spać, bo czeka na mnie – odpowiedziała nam prezenterka.

Nasza rozmówczyni jest pod wrażeniem uczestników finałowego starcia.

Mieliśmy bardzo ciekawą finałową trójkę. To chyba pierwszy raz, gdy ten finał stanowili uczestnicy, którzy byli bardzo skromni – tacy bardzo skromni. Za kulisami byli cichutcy, pełni pokory, tacy delikatni. Gdy wychodzili na scenę, śpiewali TAK. Bardzo im kibicuję i wierzę, że niezależnie od tego, czy ktoś wygrywa ten program, czy nie, może osiągać sukcesy. Natomiast musi być pełen pokory. Wiedzieć, że przed nim jeszcze wiele lat pracy. Że może osiągać wielkie sukcesy, ale to zależy od niego, gdzie ten sukces będzie sięgać zenitu – oceniła.

Dlaczego uważa uczestników za skromnych?

Za kulisami byli inni. Spokojnie ze sobą rozmawiali. Oczywiście jak była większa grupa uczestników, to było dużo zabawy. To są dzieci, więc mają swoje przyzwyczajenia, tak zwane trendy. Ja często biorę udział w ich zabawach. Jest dużo śmiechu, jest bardzo fajnie. Natomiast oni byli pełni pokory. Widać to po Martynie, która nawet nie dała rady zaśpiewać tej piosenki. Ona była tak zaskoczona, że płakała. Wszystkie dzieci się na nią rzuciły – wyjaśniła.

Jak się okazuje, czasami w programie pojawiają się "mini-gwiazdy".

Czasami są takie osoby, które już są takimi mini-gwiazdami. Nie ma w tym nic złego. To jest różnica charakteru, osobowości. Natomiast ta edycja była inna. (...) Mieli (uczestnicy) inne poczucie, że chcą dobrze zaśpiewać, a nie przepychać się łokciami za kulisami – powiedziała Ida, niestety nie dodając, kogo dokładnie miała na myśli.

Czy prowadząca miała swojego faworyta?

Nie miałam swojego faworyta i nie mówię tak, bo tak brzmi lepiej. Trudno mieć faworyta, kiedy jest się prowadzącym programu, ponieważ spędzasz bardzo dużo czasu z każdą osobą, poznajesz ją z tej drugiej strony, tej niekamerowej. Bardzo się wszyscy lubimy. Chciałabym dać trzy wygrane albo nawet i więcej. Tak, żeby każdy – od momentu, kiedy poznaje go w programie – wygrywał – podsumowała.

Też jesteście ciekawi tego, kogo Ida uważa za "mini-gwiazdy"?

Ida Nowakowska (fot. AKPA)
Ida Nowakowska (fot. AKPA)
Ida Nowakowska - finał The Voice Kids 6 (fot. AKPA)
Ida Nowakowska - finał The Voice Kids 6 (fot. AKPA)
Ida Nowakowska - gala Mrs. Poland International (fot. AKPA)
Ida Nowakowska - gala Mrs. Poland International (fot. AKPA)
Ida Nowakowska  - finał You Can Dance – Nowa Generacja 2 (fot. KAPIF)
Ida Nowakowska - finał You Can Dance – Nowa Generacja 2 (fot. KAPIF)
Ida Nowakowska  - finał You Can Dance – Nowa Generacja 2 (fot. KAPIF)
Ida Nowakowska - finał You Can Dance – Nowa Generacja 2 (fot. KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także