ExclusiveNowakowska chłodno o znajomości z Cichopek i Kurzajewskiem. To dlatego nie przyjdzie na ich ślub [WIDEO]

Nowakowska chłodno o znajomości z Cichopek i Kurzajewskiem. To dlatego nie przyjdzie na ich ślub [WIDEO]

Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

01.02.2023 09:00, aktual.: 01.02.2023 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ida Nowakowska od kilku lat jest związana z TVP, gdzie prowadzi między innymi Pytanie na śniadanie. Razem z nią w redakcji pracują także Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. To właśnie ona jako pierwsza przeprowadziła wywiad z zakochanymi po tym, jak ujawnili swoją miłość podczas wyjazdu do Izraela. Wówczas połączyli się prosto ze studiem śniadaniówki i opowiedzieli o łączącym ich uczuciu.

W zeszłym tygodniu prowadzący poranny program hucznie świętowali 50. urodziny Macieja. Z tej okazji najpierw Kasia zorganizowała dla ukochanego przyjęcie niespodziankę w gronie najbliższych osób.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informator.

Następnie para wyjechała razem w piękną podróż do Jordanii. Jednak nie był to koniec urodzinowych atrakcji. Niespodzianki czekały na jubilata też w Pytaniu na śniadanie, ale także po wyjściu z programu. Kasia zabrała partnera na rodzinny obiad w restauracji.

Ida Nowakowska o życzeniach Pauliny Smaszcz dla Macieja Kurzajewskiego

Maciej Kurzajewski w dniu swoich 50. urodzin doczekał się także życzeń od byłej żony. Paulina Smaszcz opublikowała w sieci ich wspólne zdjęcia i zamieściła bardzo obszerny post, w którym napisała, czego życzy dziennikarzowi. Jej słowa przepełnione były jednak przytykami, co było szeroko komentowane przez fanów.

Ostatnio w mediach pojawia się mnóstwo doniesień na temat ślubu zakochanych. Podobno aktualnie są na etapie poszukiwania domu, w którym mogliby pomieścić całą patchworkową rodzinę. Po tym, jak razem zamieszkają ma odbyć się ceremonia. Ida Nowakowska przyznała, że się na nim nie pojawi, ponieważ nie otrzymała zaproszenia na uroczystość.

Nie zostałam zaproszona, więc będę kibicować może dzięki zdjęciom – przekazała Pomponikowi.

Reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z Idą Nowakowska i zapytała prezenterkę porannego programu o uczucie łączące Kasię i Macieja. Okazuje się, że nie śledzi bieżących doniesień w ich sprawie, a z samą Cichopek nie utrzymuje bliższych relacji:

Szczerze mówiąc nie śledzę, nie za bardzo wiem, co się dzieje w ich życiu.

Ida powiedziała także, co myśli o życzeniach Pauliny Smaszcz dla Maćka Kurzajewskiego. Okazuje się również że z Kasią i Maciejem zna się jedynie z widzenia.

Nie chciałabym komentować tego wszystkiego, bo nie znam Kasi blisko, znamy się tylko z korytarza. Z Maćkiem też znam się tylko z widzenia. Pani Pauliny też nigdy nie poznałam. Natomiast myślę, że to są bardzo trudne sprawy. To są związki, które trwały wiele lat. Dużo wspomnień, dużo ważnych chwil, dużo wyrzeczeń.

Nowakowska zwróciła uwagę na zachowanie rozsądku przy ocenianiu postawy Pauliny:

Warto patrzeć na każdego, patrząc także przez pryzmat swoich trudności i doświadczeń. Nie oceniałabym tutaj nikogo i myślę, że to jest kluczem, jeśli chodzi o myślenie.

Podzielacie zdanie Idy? Spodziewaliście się, że tak słabo zna się z Kasią i Maciejem?

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski z dziećmi
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski z dziećmi
Maciej Kurzajewski świętuje 50. urodziny w Pytaniu na śniadanie
Maciej Kurzajewski świętuje 50. urodziny w Pytaniu na śniadanie
Ida Nowakowska, Jack Herndon - Gala Człowiek Roku 2022 – 40-lecie "Wprost"
Ida Nowakowska, Jack Herndon - Gala Człowiek Roku 2022 – 40-lecie "Wprost"
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także