Wyciekły ślubne plany Cichopek i Kurzajewskiego! Wiadomo, kiedy sformalizują związek. Przed tym czeka ich poważna rewolucja

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają poważne plany na przyszłość. Zakochani zaczęli poszukiwania nowego domu, ale pojawiły się też informacje o ślubie. Wiadomo, kiedy sformalizują związek. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w minionym tygodniu hucznie świętowali 50. urodziny dziennikarza. Najpierw Kasia zorganizowała dla swojego partnera imprezę niespodziankę w gronie najbliższych. Udało nam się dowiedzieć, że obecni byli tam wszyscy członkowie ich rodzin, a synowie prezentera połączyli się z obecnymi on-line.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informator.

Po rodzinnym czasie zakochani postanowili tylko we dwoje wyruszyć do Jordanii. Relacją z wycieczki, która była prezentem od Kasi dla Macieja chętnie dzielili się w sieci, a fani nie ukrywali, że pozytywnie im zazdroszczą takiego wypadu.

Nie był to jednak koniec urodzinowych atrakcji. Również koledzy i koleżanki z Pytania na śniadanie przygotowali tort i prezenty dla prowadzącego śniadaniówkę, a po programie Kasia po raz kolejny zaskoczyła ukochanego i zabrała go na obiad do restauracji, gdzie czekała na nich rodzina.

Po niedzielnym programie rodziny zakochanych oraz oni sami spotkali się w restauracji na uroczystym obiedzie – zdradził Super Express.

Gdy urodzinowe emocje opadły zakochani wrócili do planowania wspólnej przyszłości.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieszkają razem jeszcze przed ślubem

Kasia i Maciej zaręczyli się jeszcze zanim ujawnili swój związek przed światem. Po raz pierwszy swój pierścionek zaręczynowy prowadząca Pnś miała na palcu w czasie jubileuszu 70-lecia TVP.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówił nam informator.

Od dawna wiadomo, że para chciałaby zamieszkać razem, ale muszą znaleźć odpowiedni dom, który pomieści całą patchworkową rodzinę. Zamieszka bowiem z nimi nie tylko mama dziennikarza, która potrzebuje opieki i wsparcia, ale także dzieci Kasi. Czas ich nagli, ponieważ chcieliby załatwić wszystko jeszcze przed ślubem.

Szukają domu w lokalizacji, która zapewni dzieciom szybki dojazd do szkoły. Sytuacja na rynku nieruchomości nie jest najlepsza, ceny są coraz wyższe, ale wierzą, że uda im się coś znaleźć w rozsądnej cenie jeszcze przed ślubem. Pani Teresa choruje, a Maciek nie chce zostawiać jej samej. Seniorka traktuje Kasię jak córkę, polubiła także przyszywane wnuki. Cieszy się, że po rozwodzie z Pauliną jej syn znalazł tak wspaniałą kobietę – zdradza informator Super Expressu.

Informator tabloidu dodał również, jak wyglądają relacje pomiędzy ich dziećmi. Okazuje się, że wszyscy bardzo się polubili.

Kasia i Maciej budują rodzinne więzi. Dzieci aktorki polubiły jej nowego partnera, spędzają razem czas. Podobnie synowie Maćka. Oni także darzą sympatią jego nową ukochaną – przekazał Super Express.

Wygląda na to, że jak dobrze pójdzie i szybko kupią odpowiedni dom, to już niebawem fani usłyszą konkretniejsze plany związane ze ślubem zakochanych.


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pustyni

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Do Kinii 😭😂🤣Rzeczywiście widać miłość na pokaz na każdym kroku.Poza tym jeszcze dwa załączniki / hipokryzja i obłuda/ dopełniają tą ich wielką miłość

 • anka pisze:

  Brzydactwa, a fu!

 • Gość pisze:

  Jak mozna się cieszyć z kolejnego w slubu? Życiowa porażka a nie radość z bycia w paczworkowym związku. Poza tym chłop młody zmieniony na starszego. Powód do chwalenia sie światu. Faktycznie madrze

  • Go pisze:

   Tylko Paulina się dowie kiedy ślub bęscdzie jazda

  • Gość pisze:

   Jak czytam te komentarze to mi się chce płakać ismiac. Ludzie olejcie cała parę, bo nic nie robią tylko się lansuja. Zadufani w sobie.. Do czego oni dążą co chcą nam pokazywać. Zenada. Ja mam ich po dziueki w nosie. AMEN

 • Jarek Gość pisze:

  :):):)

 • Gość pisze:

  Czyli pyza przejdzie na judaizm?

 • GOŚĆ pisze:

  Ależ tu dużo do czytania. Za.dużo, naj baju bak

  • Gość pisze:

   Przynajmniej wyszło że to Marcin Hakiel ma więcej klasy niż ona . Chwalenie się na każdym roku jaka to ich miłość połączyła…. Wstyd

 • Gość pisze:

  Srutututu trąbka z drutu

 • Kinia pisze:

  Super ! Bardzo pasuja do siebie ..! Widac milosc szacunek sa razem poprostu piekni ..! Pomyslnosci i spokoju od tej toksycznej chorej kobiety …!!!

  • Gośćljfcb pisze:

   Widać konskie zęby, ihu

  • Gość pisze:

   Widać profesjonalną sprzedaż intymności i obłudę.

  • Gość Ola pisze:

   Wspolczuje tej parze co od nich chce sama się rozwiodła ma różnych pasztykifantow chyba ze kłamie a jest sama nawet synowie nie odwiedzają

  • GośćAdela pisze:

   Proszę nie epatujcie za bardzo tą miłością bo szybko wygaśnie tak zazwyczaj bywa

  • Gość pisze:

   Taki sam szacunek i miłość zagrała przy mężu ,Panu Marcinie ,wiecznie szczęśliwa ,najlepszy mąż ,najlepsza rodzina i buuuum Kasia ma innego długo , długo przed rozwodem . Szacunek za obłudę ,zdradę i ignoranctwo rodziny Pana Hakiela ? Czy teraz przysięga małżeńska jest śmieszna i bez wartości . Życzę Pani ,żeby nie było takiej radosnej i szczęśliwej chwili w Pani życiu, jak będąc mama ,żoną po 13 latach niby szczęśliwego małżeństwa .
   Mąż zrobi to samo co Cichopek zrobiła rodzinie a przedewszystkim dzieciom .Czy z uśmiechem na Pani twarzy będzie Pani oglądać zdjęcia meża z nową kochanką i się zachwycała jak pięknie do siebie pasują ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×