Paulla dziś osiąga sukcesy. Kiedyś spała na ławce w parku: "Wiem, co to jest głód"
Paulla wypracowała sobie miejsce na scenie muzycznej. Nie zawsze jednak osiągała sukcesy. Miała bardzo trudny start. – Doświadczyłam bardzo ekstremalnych rzeczy w życiu. Wiem, co to znaczy przyjechać do Warszawy i spędzić noc w parku na ławce – mówiła w jednym z wywiadów.
Norman Tabor