Relacja z Sabatu Czarownic 2015 – występ po występie [NA ŻYWO]

Ewelina Lisowska

Fotografia: AKPA

Zobacz: Galeria zdjęć z Sabatu Czarownic 2015

Tomasz Kammel i Justyna Steczkowska prowadzą dzisiejszą imprezę w Kielcach. Na scenie jako pierwsza wystąpiła Ewelina Lisowska. Występ młodej wokalistki oficjalnie rozpoczął 6. edycję Sabatu Czarownic.

Przeczytaj: Dzisiaj Sabat Czarownic 2015 z Conchitą Wurst. Dziennikarz TVP skrytykował ją w ”Pytaniu na Śniadanie” zaraz po zakończeniu wywiadu. Padły gorzkie słowa

Po występie Kabaretu pod Wyrwigroszem sceną zawładnął zespół Afromental. Wojtek ”Łozo” Łozowski z kolegami dali prawdziwe show wykonując swój popisowy numer  ”It’s my life”.

Zobacz koniecznie: Sabat Czarownic 2015 – kreacje Justyny Steczkowskiej

W pierwszej części 6. edycji Sabatu Czarownic na scenie pojawiła się również Justyna Steczkowska – dała piękny koncert w wyjątkowej, czerwono krwistej sukni przygotowanej specjalnie na tę okazję.

Patrz: Conchita Wurst przygotowała niespodziankę na Sabat Czarownic 2015

Na ten występ czekali chyba wszyscy. Conchita Wurst właśnie stanęła na kieleckiej scenie! Skandalistka wykonała trzy przeboje, a publiczność szalała na widok kobiety z brodą.

Po krótkiej przerwie na scenie pojawił się kultowy zespół Kombi z hitem ”Nasze randez vous”.

Teraz scena należy do Sound’n’grace z utworem pt.”Dach”. Ludzie na widowni nie potrafią powstrzymać się od tańca!

Zobacz: Występ Conchity Wurst na Sabacie Czarownic 2015: Miał być bojkot, a były owacje na stojąco. Tak Conchita zaśpiewała w Polsce [YOU TUBE]

Impreza powoli zbliża się do końca. Kielecki zespół Mafia też rozbujał publiczność.

Na koniec 6. Sabatu Czarownic wystąpiła Beata Kozidrak z zespołem Bajm! Fani muzyki mogą zaliczyć ten wieczór do udanych! Ostatni czerwcowy weekend należał do kieleckiej sceny muzycznej.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×