Sabat Czarownic 2015: Kreacje Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska

Fotografia: AKPA

Justyna Steczkowska na Sabacie Czarownic 2015

Justyna Steczkowska poprowadzi dziś w Kielcach wielką imprezę kulturalną Sabat Czarownic 2015.

Zobacz: Sabat Czarownic 2015: Jakie gwiazdy wystąpią w Kielcach? Bajm, Lisowska, Conchita… Steczkowska zadebiutuje w nowej roli

Jastrząb Post dowiedział się w czym diwa pojawi się na scenie amfiteatru. Justyna Steczkowska znana jest tego, że jej zarówno sceniczne jak i codzienne stylizacje  zawsze są dopracowane w najmniejszym szczególe i zawsze robią ogromne wrażenie. Z pewnością to również zasługa idealnej figury wokalistki, na której doskonale leżą wszystkie kreacje.

Dziś wieczorem podczas Sabatu Czarownic będzie podobnie. Gwiazda zaprezentuje się w dwóch sukniach, które zostały zaprojektowane dla niej specjalnie na tę okazję. Pierwsza to długa zjawiskowa suknia w kolorze bordo, projektu MO.YA Barbara Piekut. Druga suknia jest w całości wyszywana kryształami Svarowskiego i powstała w atelier  Identity Passion.

Zjawiskowa Justyna Steczkowska nie tylko prowadziła całą imprezę, ale także wystąpiła na scenie z utworem pt. ”Karuzela z Madonnami”. W czasie koncertu gwiazda będzie miała na sobie wyjątkową suknię Lilit, która jest związana z tekstem piosenki. Jak? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Przeczytaj: Dzisiaj Sabat Czarownic 2015 z Conchitą Wurst. Dziennikarz TVP skrytykował ją w ”Pytaniu na Śniadnie” zaraz po zakończeniu wywiadu. Padły gorzkie słowa

Na tej samej scenie dziejącego wieczoru pojawi się również Conchita Wurst. Gwiazda wykona dziś swój popisowy numer ”Rise Like A Phoenix”. Poza tym gwiazda zeszłorocznej Eurowizji przygotowała dla fanów niespodziankę.

Będziecie oglądać?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×