NewsyFame MMA 3: Marta Linkiewicz czy Esmeralda Godlewska? Bukmacherzy już wiedzą kto wygra starcie roku!

Fame MMA 3: Marta Linkiewicz czy Esmeralda Godlewska? Bukmacherzy już wiedzą kto wygra starcie roku!

Godlewska vs Linkiewicz
Godlewska vs Linkiewicz
Zuza Maciejewska
28.03.2019 15:30

Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz zmierzą się podczas gali Fame MMA 3. Która z nich ma większą szansę na wygraną? Bukmacherzy nie mają w tej kwestii żadnych wątpliwości. 

Od kilku tygodni Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz robią wszystko co w ich mocy, by przyciągnąć uwagę internautów i zachęcić ich do zakupu transmisji sobotniej walki Fame MMA. Chociaż ich starcie oficjalnie nie jest największą atrakcją imprezy, celebrytki i tak stają na rzęsach, by zrobić wokół siebie szum. Na razie idzie im to doskonale.

Już podczas pierwszej konferencji Fame MMA 3 Linkiewicz i Godlewska próbowały przyciągać uwagę mediów obrzucając się inwektywami. Kiedy celebrytki osiągnęły zamierzony efekt, i przez to znalazły się na wielu portalach, pokazały kulisy swoich treningów. To jednak był dopiero wstęp do tego, co wydarzyło się kilka dni później.

Godlewska i Linkiewicz zaprezentowały, że dla rozgłosu są w stanie zrobić wszystko. Właśnie dlatego niedawno obrzucały się nie tylko wyzwiskami, ale także kaszanką i kurzymi jajami. Do sieci trafił też zwiastun promujący walkę kobiet, który został określony przez internautów jako "patologiczny":

Czekajcie i oglądajcie, w sumie walkę Dawida z Goliatem, bo… No, wymiarowo nie oszukujmy się, jest to trochę babochłop – usłyszeliśmy z ust Esmeraldy.

Marta Linkiewicz pełna świadomości, że wszystko co mówi jest nagrywane, skomentowała krótko:

Jestem królową Polski (…) Esmeralda, liż mi jaja.

Swoje trzy grosze postanowili dołożyć także bukmacherzy. Na jednej ze stron można obstawić pojedynek Godlewska vs Linkiewicz.

Jeśli starcie wygra Marta za jedną postawioną złotówkę dostaniemy 1,7 zł. W przypadku triumfu Godlewskiej na nasze konto wpłynie aż 2,07 zł w przypadku wpłaconej złotówki.

Bukmacherzy bezlitośnie więc typują zwycięstwo Marty Linkiewicz. Co ciekawe, w naszej sondzie jak na razie prowadzi Esmeralda Godlewska, za którą kciuki trzyma ponad 54 procent czytelników.

  • Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA
  • Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA
  • Esmeralda Godlewska z kaszanką
  • Kim jest Marta LInkiewicz?
  • Kim jest Marta LInkiewicz?
  • Linkiewicz vs Godlewska. Typowania bukmacherów
  • Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska pogodziły się
  • Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA
[1/8] Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także