Szukaj

Zosia Ślotała odwołała ślub: „Nie jest mi przykro”. W wakacje miała powiedzieć „tak” [WIDEO]

Zosia Ślotała odwołała ślub

Zosia Ślotała odwołała ślub

Zosia Ślotała odwołała ślub z Kamilem Haidarem. Stylistka zdradziła nam, że wcale nad tym nie ubolewa. Dlaczego?

Pandemia pokrzyżowała plany tysiącom par młodych, które w okresie wiosennym planowały stanąć na ślubnym kobiercu. Mocne ograniczenia wprowadzone przez rząd zaniepokoiły ekspertki ślubne, na czele z Izabelą Janachowską. Z kolei gwiazdy, które zdecydowały się powiedzieć „tak” i wyprawić huczne wesela, w większości przełożyły je na bliżej nieokreślony termin lub – tak jak Sandra Kubicka – na dobre zrezygnowały ze swoich planów, rozstając się z drugą połówką.

Zosia Ślotała odwołała ślub. Dlaczego?

Zosia Ślotała jest kolejną celebrtyką, która przez pandemię anulowała zaplanowaną na wakacje ceremonię. Z jej poprzednich wywiadów wiemy, że miała już wybraną suknię ślubną i przygotowany scenariusz wesela. O powodach nagłej zmiany opowiedziała naszej reporterce.

W szczerej rozmowie przyznała, że nie jest przykro z tego powodu, bowiem odwołanie uroczystości w żaden sposób nie wpływa na jej relację z Kamilem Haidarem, z którym jest od 5 lat.

Przekładamy. Temat jest zawieszony głównie ze względu na bezpieczeństwo naszych gości. W ogóle nie mam z tym żadnego problemu, ani nie jest mi przykro. Takie są realia, do tego trzeba się dostosować i dalej iść do przodu.

Cała rozmowa poniżej.


Zosia Ślotała i Kamil Haidar – święta Bożego Narodzenia 2019

Zosia Ślotała i Kamil Haidar – święta Bożego Narodzenia 2019

Zosia Ślotała i Kamil Hajdar

Zosia Ślotała i Kamil Hajdar

Zosia Ślotała - choinki gwiazd, Boże Narodzenie 2019

Zosia Ślotała - choinki gwiazd, Boże Narodzenie 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×