TYLKO U NAS! 60-letnia Barbara Sienkiewicz na spacerze z bliźniakami. Mamy pierwsze zdjęcia najstarszej matki w Polsce z dziećmi [PAPARAZZI]

Zdjęcia aktorki Barbary Sienkiewicz z dziećmi. Paparazzi

Zdjęcia aktorki Barbary Sienkiewicz z dziećmi. Paparazzi

Zdjęcia aktorki Barbary Sienkiewicz z dziećmi

Barbara Sienkiewicz ma swoje 5 minut. Aktorka znana z seriali „Klan” i „Ranczo” jest najstarszą matką w Polsce, która w wieku 60 lat urodziła bliźnięta. Przy okazji nagłośnienia sprawy przez Olgierda Łukaszewicza wydało się, że Sienkiewicz w agencji aktorskiej widniała z fikcyjną datą urodzenia. Aktorka odejmowała sobie aż 10 lat.

Dzisiaj pod blokiem, w którym mieszka aktorka Barbara Sienkiewicz cały czas można spotkać paparazzi. Jastrząb Post ma dla was zdjęcia 60-letniej kobiety, która urodziła dzieci. Gwiazda seriali wyszła na krótki spacer z jednym z bliźniąt. Widać, że najstarsza matka w Polsce poświęca maluchom mnóstwo uwagi.

Podczas powrotu do mieszkania, Barbara Sienkiewicz spotkała sąsiadkę. Kobieta była wyraźnie zachwycona dzieckiem i ucięła z aktorką „Klanu”, która została matką krótką pogawędkę. Czy rozmawiały na temat późnego macierzyństwa? A może 60-letnia aktorka zachęciła znajomą do oglądania jutrzejszego wydania „Dzień Dobry TVN, w którym udzieli pierwszego telewizyjnego wywiadu po porodzie?

Zobacz: Kim jest Barbara Sienkiewicz, aktorka która urodziła bliźnięta?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×