Szukaj

To byłaby sensacja roku! W jury „The Voice” miała zasiąść najmniej spodziewana gwiazda! Tylko nam zdradziła, dlaczego nie przyjęła oferty TVP [WIDEO]

The Voice of Kids, Senior - jury

The Voice of Kids, Senior - jury

Największy amant polskiego kina dostał niezwykle kuszącą propozycję z TVP! Niewiele brakowało, a to właśnie Maciej Zakościelny zostałby jurorem w The Voice of Poland. Dlaczego nie przyjął oferty? O to zapytała go nasza reporterka.

Już we wrześniu TVP pokaże premierowe odcinki programu The Voice of Poland. W gronie trenerów zobaczymy Michała Szpaka, Tomsona i Barona oraz debiutujących w nowej roli, Margaret i Kamila Bednarka. Okazuje się, że niewiele brakowało, a w gronie ekspertów zasiadłby… Maciej Zakościelny! Aktor w rozmowie z naszą reporterką wyznał, że otrzymał propozycję udziału w muzycznym show TVP.

Mało kto wie, ale Maciej nie tylko zdawał dwa razy do szkoły teatralnej, której ostatecznie nie ukończył, ale też uczył się w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie skrzypiec:

Bardzo lubię, bo od dziecka pochodzę z rodziny o tradycjach muzycznych. Mam ciocię, która była śpiewaczką operową, druga uczyła w szkole muzycznej. Każdy z nas musiał, chcąc nie chcąc, na jakimś instrumencie grać i zahaczyć się o tę szkołę muzyczną. Ja skończyłem dwa stopnie, ale dalej muzykuje i mam kontakt ze skrzypcami i różnymi instrumentami. Siłą rzeczy „The Voice” bardzo mi odpowiada, bo jest tam jakaś kultura i tam chodzi o śpiewanie. Proponowano mi fotel jurora. Są bardziej kompetentni ludzie moim zdaniem. Nie chcę tego teraz robić, może kiedyś się odważę. Raz, że nie mam na to czasu, na przygotowanie, bo to trzeba coś ułożyć w głowie, ale wydaje mi się, to nie ten czas na takie programy. Chcę robić coś, co mnie kręci. A nie coś, co jest zarezerwowane dla kogoś innego jeszcze na razie – przyznał Maciej dla Jastrząb Post.

Maciej skomentował także zmiany wśród prowadzących The Voice of Poland. Jak już oficjalnie wiadomo, z programem pożegnała się Barbara Kurdej-Szatan, która o zwolnieniu z pracy dowiedziała się drogą telefoniczną:

Jeżeli to nie była jej decyzja, tylko decyzja stacji, to przykro dla niej. Ale dla mnie najważniejsi są jednak uczestnicy i jury, natomiast Basia, Maciej, Tomasz Kammel robią znakomitą oprawę tego, więc szkoda – przyznał gwiazdor.

Cała rozmowa poniżej:

Umiejętności muzyczne Macieja możecie ocenić, oglądając poniższy film:

https://www.youtube.com/watch?v=o_GmlKYXPVY

Zobacz: Znamy jurorów trzech formatów “The Voice”! Wśród gwiazd Margaret i Urszula Dudziak! Kto jeszcze dołączył do obsady?

Zobacz: To ona wygryzła Barbarę Kurdej-Szatan z “The Voice of Poland”! Już wiadomo, kto poprowadzi show TVP!

Zobacz: Podniecony Michał Szpak do Patrycji Markowskiej o nowym sezonie “The Voice”: “Jezu, idziemy”. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał [WIDEO]


Maciej Zakościelny i Paulina Wyka z dziećmi na spacerze

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka z dziećmi na spacerze

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka z dziećmi na spacerze

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka z dziećmi na spacerze

Paulina Wyka w ciąży i Maciej Zakościelny z synem

Paulina Wyka w ciąży i Maciej Zakościelny z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×