Gwiazda największych seriali szykuje się do udziału w „TzG”! Pochwaliła się przeciekami z planu: „Ładnie się uśmiecham do kogo trzeba”

Ewelina Ruckgaber w Tańcu z gwiazdami

Ewelina Ruckgaber w Tańcu z gwiazdami

Taniec z gwiazdami już za kilka tygodni. Kogo zobaczymy w 13. edycji show? Jedna z aktorek zdradziła nam, że robi, co może, by znaleźć się w obsadzie i podobno niemal pewne jest, że ją zobaczymy!

Polsat szykuje się do emisji 13. edycji Tańca z gwiazdami. Nieoficjalnie mówi się, że zmagania kolejnych gwiazd na parkiecie zobaczymy jesienią. Stacja podobno kompletuje listę kandydatów, którzy przyciągną przed telewizory jak największą liczbę widzów. Taneczny format cieszy się niesłabnącą popularnością, od kiedy w 2014 roku trafił do portfolio Polsatu (wcześniej był w TVN).

Ostatni sezon należał do Piotra Mroza, który wspierany przez Hannę Żudziewicz zajął 1. miejsce. Aktor na samym początku uważany był za jednego z najpoważniejszych kandydatów do odpadnięcia już w pierwszych dwóch odcinkach. Bukmacherzy, którzy tak nisko oceniali szanse gwiazdora, szybko zweryfikowali swoją opinię, gdy ten zdobywał coraz wyższe noty u jurorów.

Mróz zyskał popularność dzięki serialom Barwy szczęściaGliniarze. W drugim z nich występuje z Eweliną Ruckgaber, która przygodę z show-biznesem zaczęła jako 13-latka, biorąc udział w dziecięcym hicie TVP Tata, a Marcin powiedział… Zagrała w kilku dużych produkcjach – m.in. w Na WspólnejBarwach szczęściaPierwszej miłości – i ukończyła szkołę aktorską. Jej talent aktorsko-wokalny docenili producenci Twoja Twarz Brzmi Znajomo, którzy zaprosili ją do udziału w 12. edycji show.

Ewelina wyznała reporterce Jastrząb Post, że teraz ma chrapkę na udział w Tańcu z gwiazdami. Co więcej, podobno produkcja poważnie rozważa podpisanie wspólnego kontraktu. Tylko nam zdradziła zakulisowe smaczki.

Ewelina Ruckgaber wystąpi w Tańcu z Gwiazdami?

Ruckgaber mówi wprost, że chciałaby powtórzyć wyczyn Piotra Mroza:

Mój partner serialowy, Piotr Mróz, z którym gram na co dzień wygrał ten program, więc nie ukrywam, że tym bardziej postawił bardzo wysoko poprzeczkę, i nie ukrywam, że chciałabym się sprawdzić. Nie porównuje się z nim absolutnie, bo jest mężczyzną, świetnie tańczył, jestem dumna i oglądałam każdy odcinek, natomiast ja jako kobieta chciałabym się sprawdzić.

Jak stara się o udział w show? Ewelina dostała nieoficjalnie informację, że produkcja rozważa jej kandydaturę do jednego z najbliższych sezonów:

To już trzeba zapytać mojego menadżera. Ja się ładnie uśmiecham do kogo trzeba. Z tego, co wiem, to chodzą słuchy, że może gdzieś tam w kolejnej edycji, może coś się wydarzy. Ale ja nie lubię dzielić skóry na niedźwiedziu i dopóki nic nie jest pewne, to wolę o tym nie mówić. Ale tańczyć uwielbiam. Teraz miałam okazję tańczyć na weselu i się sprawdziłam. Zrobiliśmy wrażenie z moim chłopakiem, więc mam nadzieję, że to przełożyłoby się na program.

Kogo chciałaby mieć za swojego tanecznego partnera?

Nie wiem, nie myślałam o tym, każdy reprezentuje bardzo wysoki poziom, więc do kogo by mnie przydzielili na pewno byłabym zadowolona. Nie mam takiej osoby, za którą bym nie przepadała, albo którą bym jakoś wybitnie uwielbiała.  Jest parę osób, których styl bardziej mi się podoba, ale nie chcę tak mówić, bo to nie wypada. Może jak Piotrek miał Hanię Żudziewicz to ja powinnam mieć Jacka Jeschke, bo to też jest para i może z nim bym wytańczyła pierwsze miejsce.

Cała rozmowa poniżej.


Ewelina Ruckgaber - pokaz charytatywny Gwiazdy Dzieciom

Ewelina Ruckgaber - pokaz charytatywny Gwiazdy Dzieciom

Ewelina Ruckgaber. Gwiazdy Dzieciom

Ewelina Ruckgaber. Gwiazdy Dzieciom

Ewelina Ruckgaber

Ewelina Ruckgaber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×