Sylwia Madeńska ma żal do produkcji „TzG”: „Najpierw jesteś, potem cię nie ma”. Dostała nauczkę na przyszłość

Sylwia Madeńska o Tańcu z gwiazdami

Sylwia Madeńska o Tańcu z gwiazdami

Sylwia Madeńska wystąpiła w jednej edycji Tańca z Gwiazdami. Nie ukrywa żalu, że nie dostała zaproszenia do kolejnych odsłon. Mimo wszystko dalej ogląda show Polsatu. Komu kibicuje?

O Sylwii Madeńskiej zaczęło się robić głośno po wygranej w pierwszej edycji programu Love Island. Wyspa Miłości. Partnerem, z którym sięgnęła po zwycięstwo, był Mikołaj Jędruszczak. Tancerka i tenisista stworzyli bardzo udany związek, zaczęli bywać na salonach, udzielać wywiadów i dostawać nowe zlecenia.

Gdy dostali propozycje udziału w słynnym Tańcu z Gwiazdami nawet się nie wahali. Relację, jaka ich łączyła prywatnie, chcieli przenieść na parkiet – miało to być ich przepisem na sukces. W programie Sylwia była nauczycielką tańca, a Mikołaj jej uczniem. Nieoczekiwanie w ich związku zaczęło się coś psuć, a para rozstała się w trakcie trwania show.

Sylwia Madeńska ma żal do producentów Tańca z gwiazdami

Sylwia Madeńska i jej ówczesny partner Mikołaj wzięli udział w 11. edycji TzG. Niepowodzenie w ich związku spowodowało, że tancerka nie czuła radości z udziału w show. Po jego zakończeniu miała nadzieję, że dostanie zaproszenie do kolejnej edycji, gdzie przy nowym partnerze będzie miała okazję zaprezentować całą paletę swoich umiejętności. Tak się jednak nie stało.

W rozmowie z naszą reporterką zwierzyła się, że jest jej przykro, że nie dostała możliwości kontynuowania tej tanecznej przygody.

Miałam lekki żal, rozmawiałam z produkcją, że jest mi przykro, że nie ma mnie w tej edycji. Rozmawiałam również z produkcją, że porozmawiamy o kolejnej edycji. Wiemy doskonale, że telewizja rządzi się swoimi prawami i najpierw jesteś, potem cię nie ma. Nauczyło mnie to też tego, że nie można nic zakładać. Mam nadzieję, że będę w Tańcu z Gwiazdami i wykorzystam to, co robię od 20 lat.

Komu kibicuje Sylwia?

Przyznaję, że finałowych odcinków nie oglądałam, ale oglądałam edycję od początku i nie ukrywam, że od początku wiedziałam, że Piotr Mróz jest bardzo utalentowany. Szanuję to, że Hania Żudziewicz ma takiego partnera, z którym naprawdę może potańczyć. Kibicuję zdecydowanie Piotrowi. I tu nie chodzi nawet o sympatię do tancerzy, bo bardzo lubię Rafała Maseraka i Hanię Żudziewicz, tyko chodzi o utalentowanie. Piotr Mróz jest utalentowany jeśli chodzi o kwestie ruchowe.

A wy macie swojego faworyta?


Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak - Taniec z Gwiazdami 11

Komentarze

 • Justyna pisze:

  Oczywiscie ze Piotr Jest wspanialym tancerzem i milym czlowiekiem Zycze zeby to wlasnie on wygral Nie ” blaga wzrokiem”tak jak Kajra i Maserak co jest wrecz smieszne Coz wygra ten ktory ma wiecej szczescia wszak ostateczna decyzja nalezy do widzow😳

 • Gość pisze:

  Pan Piotr to tak ale Hanki nie da się znieś, źle dobrana para

 • Sara pisze:

  Moim zdaniem to Piotr jest bardziej utalentowanym uczniem a nie Kajra jestem za Piotrem i z całego serca życzę mu żeby wygrał a faworyzowanie przez Iwonę Kajre jest bardzo paskudne trzymam kciuki za Piotra i Hanie bo to im należy się wygraną bo pięknie tańczą

 • GOŚĆ pisze:

  TAK TO OCZYWISTE ŻE PIOTR MA WIĘCEJ TALENTU NIŻ KAJRA. TO PIOTR POWINIEN WYGRAĆ ALE ZNAJĄC ŻYCIE WIDZOWIE NIE OCENIAJĄ TAŃCA TYLKO Z SYMPATII GŁOSUJĄ NA DANĄ OSOBĘ. KAJRA NIE MA TALENTU ONA MA SZCZĘŚCIE ŻE WIDZOWIE NA NIĄ GŁOSUJĄ I TAK TO PRZECHODZI Z ODCINKA NA ODCINEK.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×