Dzieci Piotra Rubika to uzdolnione bestie! Pierwszy raz zdradził tyle na temat swoich słodkich córek! [WIDEO]

Piotr Rubik dzieci

Piotr Rubik dzieci

Piotr Rubik wychowuje dzieci na przyszłe gwiazdy?

Swojego czasu Piotr Rubik był najbardziej rozchwytywanym polskim muzykiem. Jego kompozycje i utwory, zwłaszcza te wykonywane ze słynnym „klaszczącym” chórem, podbijały wszystkie rozgłośnie radiowe, a bilety na koncerty wyprzedawały się jak świeże bułeczki. Później Rubik wziął ślub, na świecie pojawiły się jego dwie córki, a kariera nieco zwolniła – życie rodzinne okazało się być ważniejsze.

Teraz dziewczynki są coraz starsze, a Rubik podkreśla, że edukacja muzyczna dzieci powinna być dla wszystkich priorytetem:

Muzyka jest niezbędna dla wszystkich, ponieważ wzmaga naszą wrażliwość, zmienia postrzeganie świata, sprawia, że jesteśmy zdolniejszymi ludźmi. Mamy bardzo uzdolnione dzieci, które później będą bardzo uzdolnioną młodzieżą. Niezależnie od tego, czy będziemy muzykami czy nie. Nawet jak będziemy prezesem wielkiej korporacji, pan prezes może później usiąść do fortepianu i zagrać, bo umie.

Rubik wyznał również, że nie ma zamiaru przymuszać dzieci do pójścia w jego ślady. Stara się jednak przekazywać córkom podstawową wiedzę muzyczną, by rozwijać ich wrażliwość i wyobraźnię:

Ja muszę być bardzo zorganizowanym człowiekiem, ponieważ będąc tatą i głową rodziny, muszę dbać nie tylko o swoje sprawy zawodowe, ale także o rodzinne. Zaczynam dzień o 6:15 rano codziennie, odwożę dzieci do szkoły, jadę do przedszkola, prowadzę zajęcia. Wracam, mam bardzo dużo obowiązków. Muzyka towarzyszyła im od początku, jak były w brzuszku, to już były na koncertach, słuchały muzyki. Helenka pisze bardzo fajne piosenki, wymyśla teksty i piosenki. Niezależnie od tego, czy będą w przyszłości zawodowymi muzykami czy nie, warto im dać te podstawy.
Ulubioną formą zabawy jest, że ja gram i one tańczą, a jak muzyka staje – nie wolno się ruszyć.

Jak myślicie, czy któraś z córek Rubika kiedyś zostanie gwiazdą pokroju taty? 😉

Rewia mody w wykonaniu gwiazd pod studiem „Dzień Dobry TVN”: Kasia Nosowska, Daria Zawiałow, Piotr Rubik

Historyczny rozejm w show-biznesie! Anja Rubik i Joanna Krupa zakopały topór wojenny!

NOWE ZDJĘCIA! Gwiazdy na wyborach samorządowych: Kożuchowska, Wieniawa, Rubik, Socha, Woźniak-Starak, Tusk


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×