Paulina Krupińska rozgadała się o mężu. „Ja go znam z zupełnie innej strony”. A więc taki jest poza kamerami… [WIDEO]

Paulina Krupińska o Sebastianie Karpielu-Bułecce

Paulina Krupińska o Sebastianie Karpielu-Bułecce

Paulina Krupińska opowiedziała o Sebastianie Karpielu-Bułecce. Jaki jest prywatnie? Z jej wypowiedzi bije naturalna szczerość. 

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Para wychowuje razem dwoje dzieci: córkę Antoninę oraz syna Jędrzeja. Związek dziennikarki i lidera zespołu Zakopower budzi spore emocje. W mediach raz po raz pojawiają się rewelacje na temat domniemanych kryzysów w ich małżeństwie. Paulina kiedyś odniosła się do takich plotek w rozmowie z Jastrząb Post.

Jesteśmy związkiem bardzo prawdziwym, naturalnym. Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić – otworzyła się.

Reporterka naszego portalu Karolina Motylewska po raz kolejny miała okazję do rozmowy z Pauliną. Znów padły pytania dotyczące Sebastiana. Rozmówczyni Jastrząb Post zdradziła, jaki jest w prawdziwym życiu.

Paulina Krupińska o Sebastianie Karpielu-Bułecce

Paulina zaczęła od tego, że rzadko wypowiada się na temat męża, co działa również w drugą stronę:

My na swój temat bardzo mało się wypowiadamy. Byliśmy razem tylko na jednym wydarzeniu. Jego postać w mediach zawsze wiązała się z jakąś tajemnicą, co z jednej strony jest bardzo interesujące, a z drugiej strony – nie ukryje przecież faktu, że ma żonę i dzieci. Na pewno to odcisnęło ogromne piętno na jego życiu. Ma więcej powodów, żeby się tym życiem cieszyć, żeby tworzyć. On zawsze mówił, że w momencie, kiedy pojawiły się dzieci, o których zawsze marzył to działa ze zdwojoną siłą. Chce być zdrowy i być w pełni sił.

Następnie odniosła się do słów Sebastianaktóry w  Dzień Dobry TVN pochwalił ją za otwartość:

To bardzo miłe, że tak o mnie powiedział. Ja jestem taką osobą, jestem otwarta, mówię zawsze o jedno zdanie za dużo, a on mówił o jedno zdanie za mało i się spotkaliśmy w połowie drogi.

Paulina przyznała, że zna męża z zupełnie innej strony:

Ja go znam z zupełnie innej strony, niż zna się go z mediów.

Tylko nam zdradziła, jaki jest poza kamerami. Troskliwy mąż stanowi dla żony dobry bufor emocji:

Cenię w nim to, że on jest takim dobrym buforem wszystkich emocji, które się dzieją w tym show biznesie. Jak się czymś przejmowałam, że ktoś coś napisał, to mówił mi, że powinnam się przejmować dopiero, jak on mi coś powie, albo jak powie mi to ktoś bliski. Cieszę się, że ja mogę go wspierać z drugiej strony.

Nasza rozmówczyni uważa, że takie wsparcie jest najważniejsze w związku:

Wydaje mi się, że najważniejsze w związku jest to, żeby ciągnąć się do góry.

Tylko pozazdrościć im tak pięknej relacji!


Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Sebastian Karpiel-Bułecka - Dzień Dobry TVN

Sebastian Karpiel-Bułecka - Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski: Wigilia w DDTVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski: Wigilia w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×