Karpiel-Bułecka zmienił się przez związek z Krupińską. Prokop od razu to dostrzegł. „Z kim się zadajesz, takim się stajesz”

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Sebastian Karpiel-Bułecka gościł w Dzień Dobry TVN. Marcin Prokop od razu dostrzegł zmiany w jego osobowości. To Paulina Krupińska za nie odpowiada. 

Sebastian Karpiel-Bułecka pochodzi z Podhala. Cały kraj poznał go dzięki występom w zespole Zakopower. Grupa łączy folk z elementami jazzu i rocka. Góral prywatnie jest mężem gwiazdy Dzień Dobry TVNPauliny Krupińskiej. Media raz na jakiś czas rozpisują się o domniemanych kryzysach w ich związku. Dziennikarka odniosła się do takich plotek w rozmowie z Jastrząb Post. Zasugerowała, że media nie mają o czym pisać, bo wszystko, co dzieje się w jej związku, zostaje między nią a Sebastianem.

 Kiedy coś między nami jest nie tak, to zostaje pomiędzy nami, na pewno nigdy nie dzielimy się tymi rzeczami w mediach. Ja przez te 8 lat jak jestem z moim mężem, to naczytałam się o tylu kryzysach, że ktoś mi ostatnio powiedział, że czytał na jakimś portalu, że mamy kryzys. Powiedziałam, że generalnie odkąd jestem z Sebastianem od pierwszych dni naszego związku, to tak uważam, że w mediach mamy kryzys, więc luz, już się do tego zdążyłam przyzwyczaić – powiedziała.

Dziś Sebastian pojawił się w Dzień Dobry TVN.

Sebastian Karpiel Bułecka uległ przemianie. Dlaczego?

W toku rozmowy prowadzący, Marcin Prokop, dostrzegł, że charakter muzyka uległ przeobrażeniu. Coraz śmielej opowiada on w swoich utworach o tym, co sam przeżył. Kiedyś z kolei był zamknięty za „chmurną maską”.

Ty się stałeś bardziej otwartą osobą, bo wcześniej, jak cię pamiętam, to byłeś zamknięty za taką chmurną maską człowieka, który wiele przeżywa w środku, ale niewiele wynosi na zewnątrz. Dużo się w tobie działo, ale niewiele można było odczytać, co tak naprawdę w tobie się kotłuje, a dziś jesteś człowiekiem, który można powiedzieć, trochę „wywala flaki na stół” i mówi, słuchajcie, przeżyłem to i to. Między innymi twoja historia o zmaganiu się z depresją. To też jest taki przykład tego, o czym mówię, że już nie kisisz tego wszystkiego w sobie. To też słychać w tych piosenkach – zauważył Marcin.

Sebastian zauważył, że być może jest w tym zasługa jego małżonki.

No cóż, może to zasługa mojej żony – wypalił.

Po chwili starannie to uargumentował, wskazując na to, że Paulina jest otwartą osobą:

Paulina jest otwarta i jest taka zawsze bezpośrednia, więc z kim się zadajesz, takim się stajesz.

Też dostrzegliście przemianę lidera Zakopower?


Sebastian Karpiel-Bułecka - Dzień Dobry TVN

Sebastian Karpiel-Bułecka - Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska żegna Witolda Szczepana

Paulina Krupińska żegna Witolda Szczepana

Sebastian Karpiel-Bułecka - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Sebastian Karpiel-Bułecka - Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×