Szukaj

Michał Szpak nie wystąpi w Opolu! W ostatniej chwili odwołał swój występ! Znamy powód!

Michał Szpak Opole 2019

Michał Szpak nie wystąpi na festiwalu w Opolu. Gwiazdor w ostatniej chwili zrezygnował ze swojego występu. Co było nagłą przyczyną zaskakującej decyzji artysty?

Michał Szpak miał być jedną z największych gwiazd tegorocznego festiwalu w Opolu. Wokalista, który dotychczas czterokrotnie występował na deskach amfiteatru, miał zaśpiewać podczas koncertu Nie pytaj o Polskę #30LATWOLNOŚCI. Ostatecznie jednak do tego nie dojdzie, bowiem – jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post – jego forma niespodziewanie uległa znacznemu pogorszeniu.

Artysta, który właśnie wrócił z wakacji w Izraelu, gdzie miał okazję uczestniczyć w telawiwskiej Pardzie Równości, nie czuł się dobrze już w sobotę po plenerowym koncercie w Podbiedziskach w Wielkopolsce:

Dziękuję wam za dzisiejszy koncert. Przepraszam, że nie wyszedłem po występie, ale niezbyt dobrze się czuję. Pozdrawiam was z łóżka i trzymajcie za mnie kciuki, żebym wyzdrowiał szybko – powiedział Michał.

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, juror The Voice of Poland wciąż nie odzyskał sił, przez co w ostatniej chwili wycofał się nie tylko z występu przed publicznością zgromadzoną w Opolu, ale też w Strzegomiu, gdzie miał zaśpiewać kilka godzin później.

Michał Szpak rezygnuje z występów

To druga taka sytuacja w karierze Szpaka, kiedy z powodów zdrowotnych musiał w ostatniej chwili odmówić pojawienia się w telewizyjnym wydarzeniu. W 2016 roku artysta zrezygnował z zaśpiewania na wyborach Miss Supranational, o czym niedawno opowiedział w rozmowie z naszą reporterką:

Ja w swojej karierze odwołałem tylko 1 koncert, byłem bardzo chory wtedy i nie mogłem wystąpić na scenie. Uważam, że mimo wszystko, najważniejsze jest bezpieczeństwo nasze, bo my też jesteśmy ludźmi, którzy muszą funkcjonować w życiu codziennym. Na szczęście był to jakiś festiwal, który był uświetniony nie tylko moją osobą. Miał być to koncert na koniec tego festiwalu, ale udało się to zastąpić inną gwiazdą.

Choć w dzisiejszym koncercie zabranie Szpaka, na scenie pojawi się Edyta Górniak, która miała być gwiazdą piątkowego show. Ze względu na nagłe zasłabnięcie diwa podjęła decyzję o przesunięciu swojego występu na niedzielę.

Spodziewaliście się takiego finału?

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Michał Szpak – Opole 2016

Michał Szpak – Opole 2016

Michał Szpak – Opole 2016

Michał Szpak – Opole 2016

Michał Szpak – Opole 2016

Michał Szpak – Opole 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×