Nina Terentiew szczerze o swoim następcy Edwardzie Miszczaku. Jakie zmiany wprowadzi? Co dalej z „TzG”, z którego zrezygnował w czasach TVN-u? [WIDEO]

Nina Terentiew

Nina Terentiew

Nina Terentiew od 2007 roku pełniła funkcję dyrektor programowej stacji Polsat. Teraz na tym miejscu zastąpi ją Edward Miszczak, który przez 25 lat pracował dla TVN. Co jej zdaniem następca wniesie do Polsatu?

Nina Terentiew z telewizją związała całą swoją zawodową karierę. Przez osiem lat była dyrektor programową TVP. Współpracę z publicznym nadawcą zakończyła w 2006 roku. Od 2007 roku współpracuje na tym samym stanowisku z Polsatem. W tym roku jednak ustąpiła miejsca swojemu następcy, jakim jest Edward Miszczak. Przypomnijmy, że do niedawna pełnił on funkcję dyrektora programowego w TVN, co robił niemal od początku istnienia stacji, czyli przez 25 lat.

Latem tego roku potwierdził pojawiające się plotki na temat tego, że kończy swoją przygodę z TVN.

TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia. Robiliśmy tu razem rzeczy, które wielu wydawały się niemożliwe, a nam wychodziły. TVN wyznaczał i wyznacza trendy. Zostawiam tu fantastyczny zespół, który towarzyszył mi w tej drodze – skomentował w rozmowie z portalem Wirtualne media.

Nie zamierzał jednak przechodzić na emeryturę i żegnać z się z pracą. Widzów nieco zaskoczyła informacja o tym, że niebawem zacznie pracować dla Polsatu.

Nina Terentiew o Edwardzie Miszczaku w Polsacie

Nina Terentiew pojawiła się na wielkiej gali Polsatu. Stacja świętowała 30-lecie istnienia, a to właśnie caryca polskiej telewizji przyczyniła się w dużej mierze do sukcesu nadawcy. Teraz sama będzie zasiadać w radzie stacji, a jej miejsce zajmie równie doświadczony Edward Miszczak. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Nina Terentiew powiedziała, co jej zdaniem następca może wnieść do Polsatu:

My się bardzo dobrze znamy, ale nie rozmawialiśmy na ten temat. Ja będę w radzie nadzorczej, będę to obserwowała i zobaczymy. Na pewno wniesie wiele dobrego, bo jest wybitnym człowiekiem telewizji, ale o to trzeba zapytać jego.

Co dalej z Tańcem z Gwiazdami, z którego Edward Miszczak zrezygnował, gdy pełnił funkcję dyrektora programowego TVN?

Nie chce mi się wróżyć z fusów, bo nie umiem. Przyjdzie Edward, powie co chce, czego nie chce. I będziemy wiedzieli.

Co wy na to?


Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Edward Miszczak i Anna Cieślak na 30-leciu Polsatu

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej

Anna Cieślak i Edward Miszczak - premiera sztuki Bliżej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niestety W Polsacie będzie program TVNbis. Już nie będę oglądać. Przecież na rynku tylu jest młodych, kreatywnych ludzi. Będę brali udział wszyscy z TVN..Niestety to nie dobry wybór. W tym wieku już nic nie można nowego wymyślić.

 • Gość pisze:

  Tak pani Terentiew jak i pan Niszczał z całym szacunkiem dla Ich dorobku powinni już dawno odejść pozostawiając młodym swoje zasiedziałe fotele.

 • GośćHG-M pisze:

  Nie podoba mi się,że przeszedl do konkurującej stacji z TVN.Jest lojalność ,honor ….

 • Gcukierość pisze:

  Moim zdaniem nie nadaje się,bo wypalił się już zawodowo . Wszędzie tylko znajomości i układy decydują o stanowiskach.Komunista z PRL dyrektorem programowym Polsatu,to strzał w kolano,bo to fajna stacja,a teraz zejdzie na dziady.Szkoda

 • Gość pisze:

  Nina Terentiew nie była dyrektorem programowym TVP tylko dyrektorem Tvp2
  Warto sprawdzać takie fakty….

 • Gość pisze:

  Na pewno Miszczak ma telewizyjne doświadczenie, ale moim zdaniem powinien już dać spokój. Teraz porą na doświadczonych, ale młodszych. Ci, którzy w komunie byli aktywni niech już odejdą.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×