Michał Szpak został wujkiem w ważnym dla siebie czasie: „W życiu nie ma przypadków”. Coś niesamowitego [WIDEO]

Michał Szpak został wujkiem

Michał Szpak został wujkiem

Michał Szpak został wujkiem. Gaja przyszła na świat w szczególnym dla niego okresie. Jak spełnia się w nowej roli? Gwiazdor opowiedział nam o córce brata.

24 października Michał Szpak został wujkiem. Na świat przyszła córka jego starszego brata, Damiana. Dziewczynka urodziła się w jednym z trójmiejskich szpitali. Gwiazdor, żeby dotrzeć na miejsce, musiał pokonać skomplikowaną trasę z Rzeszowa do Gdańska, co zajęło mu aż 12 godzin.

Michał Szpak o córce brata. Kiedy urodziła się Gaja?

Wyraźnie podekscytowany Michał opowiedział nam, jakim jest wujkiem. Szpak nie ukrywa, że przyjście Gai na świat wywołało w nim szczególne emocje. To jednak nie wszystko. Najmłodsza „Szpakówna” – jak pieszczotliwie zwykł ją określać – przyszła na świat w wyjątkowym dla niego okresie.

Niezwykłe przeżycie. Byłem wujkiem dzieci bliskich mi ludzi, np. przyjaciół. Jednak nigdy nie byłem wujkiem takiego prawdziwego dziecka w rodzinie. Udało mi się przylecieć do Gai po wielkich perturbacjach. Jechałem prawie 12 godzin z Rzeszowa do Gdańska, czyli tyle ile leci się do Los Angeles. To było niezwykłe uczucie, chociaż na 10 minut uściskać Gaję i zrobić jej zdjęcie z moim bratem. Zaraz potem musiałem wracać na lotnisko. To było 10 magicznych minut i cieszę się, że Gaja przyszła na świat. A co ciekawe, ona przyszła na świat właśnie wtedy, kiedy ja prowadzę swoją trasę The moon tour, która właśnie opowiada o ziemi. W życiu nie ma przypadków.

Damian Szpak z córką Gają

Damian Szpak z córką Gają

Kiedy Michał Szpak zostanie ojcem?

Michał na razie nie myśli o własnych dzieciach. Zdradził nam za to swoje plany na święta Bożego Narodzenia. Podobnie jak w poprzednich latach, zdecydował się na odpoczynek w gronie najbliższych, w tym między innymi malutkiej Gai:

Myślę o tym, czy będę dobrym wujkiem. Bo na razie jestem wujkiem z doskoku. Zbliżają się święta, w związku z powyższym zagoszczę w domu i będę mógł rozpieszczać to maleństwo.

Cała rozmowa poniżej.


Brat Michała Szpaka został ojcem

Brat Michała Szpaka został ojcem

Michał Szpak został wujkiem

Michał Szpak został wujkiem

Michał Szpak miał problemy w trakcie lotu

Michał Szpak miał problemy w trakcie lotu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×