Michał Szpak zmył makijaż i rozpoczął świąteczne szaleństwo w kuchni! Jego siostra wszystko pokazała na Instagramie!

Michał Szpak i siostra Ewa, święta

Michał Szpak i siostra Ewa, święta

Michał Szpak z siostrami stroi dom na święta

Ewa Szpak, młodsza siostra Michała Szpaka, pochwaliła się na swoim profilu, jak przygotowuje się do świąt. Są pierniczki, choinka i zabawy pełne świątecznych żartów. Zobacz zdjęcia.

Święta w rodzinnym domu Michała Szpaka

Michał Szpak może pochwalić się dwiema niezwykle zdolnymi oraz pięknymi siostrami. Jego starsza siostra, Marlena, mieszka we Włoszech, gdzie robi obecnie zawrotną karierę muzyczną, również młodsza siostra wokalisty, Ewa, przejawia talent muzyczny. Michał bardzo kocha obie utalentowane siostry, wspiera je ze wszystkich sił, a nawet wspólnie z nimi koncertuje. Duety Michała z Marleną oraz Ewą to istne hity. Nie dziwi zatem nikogo fakt, że święta Bożego Narodzenia kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej spędzi właśnie w towarzystwie najbliższych w rodzinnym domu w Jaśle.

Obecnie wokalista wraz z młodszą siostra Ewą jest pochłonięty przygotowaniami kulinarnymi. Ewa na swoim profilu pochwaliła się, jak wspólnie ze sławnym bratem piecze i dekoruje świąteczne pierniczki. Jest także fenomenalne foto przedstawiające Michała ubijającego pianę do ciasta. Ewa Szpak pokazała także przepięknie ubraną choinkę. Z całą pewnością drzewko stylizowała wspólnie z zawsze modnym Michałem.

Wiadomo już, że na świątecznym stole u Michała Szpaka nie zabraknie misternie udekorowanych pierniczków, a skoro jest cudnie ustrojona choinka, będzie i św. Mikołaj. Być może siostra Michała w kolejnej swojej relacji pochwali się prezentami otrzymanymi od brata.

Jesteście ciekawi?

Wspaniały widok. Paulina Sykut z córką i mężem wybierają choinkę! Mała Róża była w centrum uwagi paparazzi

Michał Szpak pokazał świąteczną pocztówkę dla fanów! Postarał się bardziej niż rodzina królewska

Dom Małgorzaty Kożuchowskiej zmienił się w świąteczną krainę! Jedna ozdoba zasługuje na szczególną uwagę


Choinka w domu Michała Szpaka w Jaśle

Choinka w domu Michała Szpaka w Jaśle

Michał Szpak szaleje w kuchni

Michał Szpak szaleje w kuchni

Michał Szpak ubija pianę na pierniczki

Michał Szpak ubija pianę na pierniczki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×