Szukaj

Brat Michała Szpaka został ojcem! Gwiazdor przeżył koszmar w drodze na porodówkę! Coś strasznego

Michał Szpak został wujkiem. Brat wokalisty doczekał się córki, która przyszła na świat dzisiaj. Zobacz, jak wygląda i jakie imię otrzymała "pierwsza z rodu Szpaków".
Michał Szpak, wpadka podczas lotu

Michał Szpak, wpadka podczas lotu

Michał Szpak w czerwcu zdradził nam, że pod koniec roku zostanie wujkiem. Dzisiaj oficjalnie przekazał swoim fanom dobrą nowinę o narodzinach „pierwszej z rodu Szpaków”. W oczekiwaniu na poród partnerki jego brata doszło do nieprzyjemnych sytuacji, przez które wokalista do ostatniej chwili nie był pewny, czy zdąży przywitać się z noworodkiem zaraz po jego przyjściu na świat. Na profilu gwiazdora pojawiła się seria emocjonujących wpisów.

Zobacz: Michał Szpak ogłosił cudowną nowinę! Już niebawem na świecie pojawi się mały Szpak! Bobas odziedziczy po nim cały majątek! [WIDEO]

Michał Szpak miał problem podczas lotu

Nie tak Michał Szpak wyobrażał sobie lot do Warszawy, na który wykupił bilet w ostatniej chwili. Gdy tylko piosenkarz dowiedział się, że jego przyszła bratowa trafiła na salę porodową, natychmiast spakował walizkę i wsiadł na pokład pierwszego lepszego samolotu lecącego do stolicy:

Dzisiaj pierwsza z rodu Szpaków pojawi się na świecie, więc proszę trzymać kciuki – poinformował przed południem swoich fanów.

Zobacz: Michał Szpak chciał zedrzeć strój z dziennikarki! Wpadł w dziki szał na widok jej kosmicznej stylizacji! Wszystko nagrały kamery

Michał Szpak został wujkiem

Michał Szpak został wujkiem

W trakcie trasy okazało się, że doszło do awarii maszyny, co oznaczało przerwanie lotu w połowie drogi:

Nie ma to jak awaria samolotu w połowie lotu do Warszawy… Chyba nie zdążę na narodziny Szpakówny – napisał zaniepokojony artysta.

Michał Szpak miał problemy w trakcie lotu

Michał Szpak miał problemy w trakcie lotu

Już pół godziny później przekazał kolejną wiadomość z lotniska w Gdańsku:

Podejście nr 2 – napisał z ulgą.

Zobacz: Michał Szpak pierwszy raz o swojej relacji z Pawłem! Nikt nie wiedział, że są aż tak blisko! [WIDEO]

Drugie podejście do lotu z Michałem Szpakiem na pokładzie

Drugie podejście do lotu z Michałem Szpakiem na pokładzie

Michał Szpak został wujkiem. Jakie imię otrzymała córka jego brata?

O tym, że finalnie artyście udało się dotrzeć na miejsce na czas można wywnioskować z serii zdjęć, jakie znalazły się w kolejnych publikacjach na jego Instastory. Michał pokazał zdjęcia z noworodkiem wtulonym w jego brata. Dziewczynka otrzymała imię Gaja i już teraz wiemy, że jest dla Szpaka całym światem. To właśnie jej gwiazdor planuje przekazać cały swój majątek:

Wujek go będzie niańczył i zostawi mu cały swój dorobek – wyznał Michał w rozmowie z Jastrząb Post.

Gratulujemy i witamy na świecie.

Zobacz: Michał Szpak jest zakochany! Pierwszy raz opowiedział o swojej nowej miłości: “To był właśnie ten strzał” [WIDEO]


Damian Szpak z córką Gają

Damian Szpak z córką Gają

Brat Michała Szpaka został ojcem

Brat Michała Szpaka został ojcem

Damian Szpak

Damian Szpak

×