Margaret i Michał Szpak drżą o przyszłość Viki Gabor. Czego obawiają się najbardziej? [WIDEO]

Michał Szpak, Margaret o Viki Gabor

Michał Szpak, Margaret o Viki Gabor

Margaret i Michał Szpak o Viki Gabor. Choć oboje są zachwyceni talentem i urodą 12-latki, to nie ukrywają, że mają poważne obawy związane z jej dalszą przyszłością w show-biznesie. O co martwią się najbardziej i jakie mają wskazówki dla młodej gwiazdy? O tym opowiedzieli naszej reporterce.

Viki Gabor po wygranej w Eurowizji Junior 2019 stała się czołową gwiazdą polskiego show-biznes. To nic, że ma dopiero 12 lat. Swoją popularnością przyćmiła całą plejadę artystek, które na scenie obecne są od kilku dekad.

Nagły wzrost popularności spowodował, że na Viki spadła fala hejtu ze strony zgorzkniałych internautów. Wiele komentarzy publikowanych pod jej wpisami nie nadaje się do zacytowania. Dziewczynka sama przyznała, że „czasami jest to przykre”, co musi czytać pod swoim adresem. Nic dziwnego, że o jej przyszłość martwi się Margaret.

Margaret i Michał Szpak ocenili Viki Gabor

Małgosia Jamroży aka Gaja Hornby, która jako jedna z nielicznych polskich artystek osiągnęła popularność w kraju i za granicą, przyznała, że Viki Gabor jest na tyle młoda, że sukces i rozpoznawalność mogą jeszcze odbić się jej czkawką:

Jak dla mnie Viki ma fenomenalny głos. Trochę się boję o nią. 12 lat w show-biznesie, to nie jest łatwe dla dorosłych ludzi. Dla 12-latki może to być jeszcze trudniejsze. Ma ogromny głos, ogromny talent i byłam bardzo dumna jak posłuchałam tego wykonu z Eurowizji. Trzymam kciuki. Mam nadzieję, że to po prostu się ułoży – wyznała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Viki Gabor ze swoim singlem Superhero

Viki Gabor ze swoim singlem Superhero

Podobnie uwagi ma Michał Szpak, który w Viki dostrzegł podobieństwo do Ariany Grande.

Jakie to dziecko jest wspaniałe. Druga Ariana Grande. Wspaniała postać. Słychać wokalnie, że inspiruje się Arianą. Trzymam za nią kciuki i wierzę, że są wokół niej ludzie i rodzice, którzy będą potrafili jej karierę. Bo może być wielkie zamieszanie wokół niej. Powinna uważać na wszystko. Niech będzie rozważny ten, kto się nią opiekuje.

Zgadzacie się z Margaret i Szpakiem?


Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor - Sylwester z Dwójką 2019, konferencja prasowa

Viki Gabor - Sylwester z Dwójką 2019, konferencja prasowa

Margaret - TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Margaret - TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×