Szukaj

Polacy obrażają Viki Gabor. 12-latka o przykrych komentarzach i rywalizacji z Roksaną Węgiel [WIDEO]

Viki Gabor po Eurowizji Junior 2019 musi stawiać czoła przykrym komentarzom. Jak radzi sobie z hejtem? Czy rywalizuje z Roksaną Węgiel? O to zapytała ją nasza reporterka.
Viki Gabor po Eurowizji Junior 2019. Wywiad

Viki Gabor po Eurowizji Junior 2019. Wywiad

Viki Gabor w minioną niedzielę dokonała historycznego wyczynu. Wygrała Eurowizję Junior 2019 dla Polski, co przysporzyło jej wielu fanów i ogromnej popularności. Jej konkursowy występ od prawie tygodnia jest najczęściej odtwarzanym wideo na YouTubie w Polsce, a piosenka Superhero jest numerem jeden na lokalnej liście najchętniej słuchanych singli na Spotify.

Viki Gabor o walce z hejtem. Jest jej przykro

Choć wielu zachwyca się talentem Viki, to nie brakuje też osób, które nie szczędzą gorzkich słów pod jej adresem. W sieci pojawiły się już okrutne komentarze Polaków, dotyczące romskiego pochodzenia urodzonej w Niemczech dziewczynki. O wszystkim młoda gwiazda opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Już się spotykam z krytyką. Dla mnie wszyscy mogą mieć swoje zdanie. Staram się też nie czytać tych hejtów. Czytam te miłe komentarze, które są miodem dla mojego serca. Nie przejmuję się tym. Czasami to jest przykre, to nie jest nawet hejt, tylko obrażanie kogoś.

Viki twierdzi, że częstym krytykowana jest za styl. Nastolatka pokochała szalone stylizacje. Najczęściej nosi garnitury w rozmiarze oversize, które są szyte specjalnie dla niej. Nie ukrywa, że taki rodzaj ubioru bardzo jej odpowiada:

Ja bardzo lubię się tak ubierać. Kocham garnitury i mam swojego stylistę, Bartka Indyka. On też stworzył moją stylizację na Eurowizję Junior. Garnitury to taki mój znak rozpoznawczy.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor o rywalizacji z Roksaną Węgiel

Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji opowiedziała nam również o swojej relacji z Roksaną Węgiel. Okazuje się, że dziewczyny mają ze sobą świetny kontakt, a spekulacje na temat rzekomej rywalizacji są wyssane z palca:

Roxie jest super dziewczyną. Bardzo się znamy. Jest miła i super, tworzy super muzykę, super śpiewa i trzymam za nią kciuki do samego końca.

Taka postawa jest zdecydowanie godna naśladowania.


Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Sylwia Przybysz i Viki Gabor na zimowej ramówce TVP

Sylwia Przybysz i Viki Gabor na zimowej ramówce TVP

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×