Małgorzata Kożuchowska i Ilona Łepkowska zakopały topór wojenny! Niewiarygodne, co teraz razem robią

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska i Ilona Łepkowska przez pewien czas były w konflikcie. Ich stosunki popsuły się w momencie, w którym aktorka zdecydowała się odejść z serialu M jak miłość. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, panie zakopały topór wojenny. Pracują nad wspólnym projektem, który może okazać się hitem!

Ilona Łepkowska przez długi czas nie pałała sympatią do Małgorzaty Kożuchowskiej. Scenarzystka, która przez kilka lat odpowiadała za losy bohaterów M jak miłość, miała duży żal do aktorki o to, że odeszła z serialu. W jednym z wywiadów ujawniła, że zanim usłyszała od gwiazdy, że rezygnuje, dowiedziała się o tym z sieci. Dopiero potem odebrała telefon, który nie był zbyt przyjemny:

O odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej dowiedziałam się z internetu. Zadzwoniła do mnie później w tym samym dniu. Mówi do mnie: „Ilona, pewnie już wiesz”. Odpowiedziałam, że wiem, ale problem w tym, że nie od niej bezpośrednio. To było najbardziej bolesne – narzekała na Kożuchowską w Fakcie Ilona Łepkowska.

W branży mówiło się, że kultowa śmierć Hanki Mostowiak w kartonach, to zemsta Ilony Łepkowskiej za to, że Kożuchowska odeszła z serialu. Wygląda na to, że czas leczy rany, a scenarzystka wybaczyła aktorce tę sytuację z przeszłości. Dowodem może być fakt, że w ubiegłym roku wręczyła gwieździe swoją książkę Idealna rodzina. Załączyła specjalną dedykację, w której napisała: „Małgosiu, czy nie uważasz, że już czas, abyśmy zrobiły coś razem?”. Od tego momentu co jakiś czas media obiegają informacje o tym, że panie planują pracę nad wspólnym projektem.

Już kilka miesięcy temu jeden z tabloidów poinformował, że Małgorzata Kożuchowska ma szansę na rolę w nowym filmie, do którego scenariusz tworzy Ilona Łepkowska:

Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie Małgosia miałaby zagrać główną bohaterkę powieści – Annę Sobańską, scenarzystkę i producentkę filmową. Tego chciałaby Łepkowska. Jako że wszystko, co wychodzi spod jej pióra, jest sukcesem, dla Małgosi to ogromna szansa na powrót na szczyt – donosił Super Express.

Małgorzata Kożuchowska i Ilona Łepkowska łączą siły. W jakim filmie?

Wygląda na to, że Małgorzata Kożuchowska i Ilona Łepkowska rzeczywiście zakopały topór wojenny. Panie bardzo blisko pracują przy Zołzie, komedii, do której scenariusz napisała Łepkowska. Opowiada on historię wpływowej kobiety, scenarzystki i producentki filmowej, która trzęsie show-biznesem, Anny Sobańskiej. To ona decyduje o tym, kto ma szansę na karierę, a kto powinien się z nią pożegnać. Wielu może się dopatrywać w tej roli doświadczeń samej Łepkowskiej. Tym bardziej ciekawe, że zdecydowała się powierzyć rolę Małgorzacie.

Kożuchowska wciela się w główną bohaterkę. Łepkowska podkreśla, że w jej ocenie jest idealna do tej roli. Nie ukrywa, że bardzo cieszy się z ich ponownego spotkania na planie:

Od początku pracy nad tym pomysłem wiedziałam, że Małgosia jest wymarzoną aktorką do głównej roli. Nasze kolejne zawodowe spotkanie po latach, tym razem przy filmie „Zołza” jest niezwykłe, wręcz magiczne i przynosi mi wiele radości i satysfakcji. Robimy komedię. Nie całkiem zwyczajną, ale na pewno niezwykłą, tak jak niezwykłe jest nasze ponowne spotkanie z Małgosią na planie.

Małgorzata Kożuchowska nie tylko wciela się w główną bohaterkę, ale także po raz pierwszy jest współproducentem filmu. Gwiazda podkreśliła, że nie może się doczekać efektu końcowego:

Jestem podekscytowana zarówno tą historią jak i moją nową rolą współproducentki! Myślałam o tym od lat, ale dopóki Ilona nie przysłała mi swojej książki z prośbą o rozważenie udziału w tym projekcie – od razu wiedziałam, że to jest petarda! I że chce to robić! Zarówno jako odtwórczyni głównej roli, jak i współproducentka. Ta historia jest niesamowita dlatego, że splata zawodowe i prywatne losy – Ilony i moje. Jest tu i refleksja nad ciągłym życiem na świeczniku i cięty, autoironiczny, inteligentny humor. Nie mogę doczekać się reakcji widzów! Do zobaczenia w kinach!

O czym opowiada film Zołza?

Zołza to przebojowa komedia, która opowiada losy wpływowej scenarzystki. Nie zabraknie w niej dowcipu, a także prawdziwych, głębokich emocji. Scenariusz stworzyła Ilona Łepkowska. Za reżyserię odpowiada Tomasz Konecki, reżyser, który stworzył hitowe komedie takie jak m.in. Listy do M.3, Lejdis oraz Testosteron. Podkreśla, że jak pierwszy raz przeczytał scenariusz, był nim zachwycony:

Kiedy pierwszy raz przeczytałem scenariusz byłem zachwycony tym jak krwistą, komediową postać tworzy główna bohaterka. Od razu stwierdziłem, że to super komedia i warto ją zrobić. To, co przytrafia się w tym filmie głównej bohaterce może zaskoczyć każdego. Są sceny, które będą nas wzruszać i jest wiele scen, które będą dla widza niezwykle śmieszne.
Film, którego producentem jest Wonder Films, trafi na ekrany kin w 2022 roku. Wystąpi w nim sporo znanych nazwisk. Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej zobaczymy między innymi:  Zofię Domalik, Annę Dymną, Rafała Zawieruchę, Bronisława Wrocławskiego, Filipa Tłokińskiego i Marcina Perchucia. Szykuje się prawdziwy hit!


Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska połączyły siły

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska połączyły siły

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska połączyły siły

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska połączyły siły

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska połączyły siły

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska połączyły siły

Komentarze

 • Gość pisze:

  Trzeba noe mieć honoru żeby po takim zachowanou Kożuchowskiej chcieć się z nią godxić.Mało jest świetnych aktorek dużo lepsxych od Kożuchowskiej .Żenada

 • Weronika ze wsi Hamburg pisze:

  Ty nie ma co się kłócić pieniążki są do zarobienia.!

 • Gość pisze:

  Taki lajf n4e ma lekko a jeść trzeba zaczyna się to jest sparta to jest unia to jest brazylia to jest madagaskar itd się filmów naoglądali to potem tak jest fantazja ponosi i to tyle

 • Gość pisze:

  Bardzo nie lubię p.Lepkowskiej,nie oglądam filmów z jej scenariuszem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×