Ilona Łepkowska przygotowała ofertę dla Małgorzaty Kożuchowskiej. Szykuje się wielkie pojednanie po latach

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska zakopały topór wojenny. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdy wkrótce znowu połączą siły.

Małgorzata Kożuchowska do niedawna nie narzekała na brak zajęć. Występowała w filmach i serialach, a także gościła na deskach teatru. Znalazła balans między karierą a życiem prywatnym. Gdy wracała do domu, całą uwagę skupiała na synu, Jasiu, o czym co jakiś czas informowała swoich sympatyków.

Pandemia koronawirusa negatywnie wpłynęła na karierę aktorki. Informator Rewii podawał, że gwiazda nie gra w żadnym serialu, a także nie występuje w przedstawieniach teatralnych. Kożuchowska nie narzekała na tę sytuację. Wolne chwile spędzała z dzieckiem, od czasu do czasu brała udział w kampaniach reklamowych:

Została mamą na cały etat i tym się cieszy. Zajmuje się z oddaniem synkiem i prowadzi dom, pracuje zaś dorywczo, charytatywnie czy w związku z kampaniami reklamowymi – donosił informator tygodnika.

Ilona Łepkowska zatrudni Małgorzatę Kożuchowską?

Gwiazda powoli wraca do pracy. Pojawiła się w teatrze, gdzie bierze udział w próbach do nowego spektaklu. Jak informuje Super Express, jest spora szansa na to, że Małgorzata Kożuchowska dostanie angaż w nowej produkcji na podstawie książki Ilony Łepkowskiej Idealna Rodzina. Powieść trafiła do sprzedaży w zeszłym roku i wkrótce mają ruszyć prace nad jej adaptacją.

Scenarzystka w rozmowie z tabloidem nie podała nazwisk aktorów, którzy mogliby wystąpić w filmie. Podkreśla, że to zależy głównie od reżysera. Ilona Łepkowska ma jednak nadzieję, że zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku:

Gwiazda nie jest jeszcze wybrana. Wszystko zależy od reżysera. Kończę pisać scenariusz, a zdjęcia planujemy jeszcze, mam nadzieję, w tym roku.

Dziennik jest jednak przekonany, że to Małgorzata Kożuchowska ma największą szansę:

Nieoficjalnie mówi się, że to właśnie Małgosia miałaby zagrać główną bohaterkę powieści – Annę Sobańską, scenarzystkę i producentkę filmową. Tego chciałaby Łepkowska. Jako że wszystko, co wychodzi spod jej pióra, jest sukcesem, dla Małgosi to ogromna szansa na powrót na szczyt.

O tym, czy rzeczywiście się tak stanie, przekonamy się wkrótce.

Konflikt Małgorzaty Kożuchowskiej i Ilony Łepkowskiej. Od czego się zaczął?

Ilona Łepkowska nie pałała sympatią do Małgorzaty Kożuchowskiej. Scenarzystka, która przez kilka lat pracowała nad nowymi odcinkami M jak miłośćmiała żal do aktorki o to, jak pożegnała się z produkcją. W jednym z wywiadów zdradziła, że zanim poznała jej decyzję, dowiedziała się o niej z internetu. Kilka godzin później odebrała telefon od gwiazdy, który nie był zbyt przyjemny:

O odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej dowiedziałam się z internetu. Zadzwoniła do mnie później w tym samym dniu. Mówi do mnie: „Ilona, pewnie już wiesz”. Odpowiedziałam, że wiem, ale problem w tym, że nie od niej bezpośrednio. To było najbardziej bolesne – zdradza w Fakcie Ilona Łepkowska.

Po latach scenarzystka wybaczyła Małgorzacie Kożuchowskiej wydarzenie z przeszłości. Dowodem może być fakt, że w ubiegłym roku podarowała autorce swoją książkę Idealna rodzina. Dołączyła do niej specjalną dedykację: „Małgosiu, czy nie uważasz, że już czas, abyśmy zrobiły coś razem?”.


Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska

Ilona Łepkowska i Małgorzata Kożuchowska

Ilona Łepkowska

Ilona Łepkowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×