Szukaj

Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy od lat ma wolne. Nie jest na planie ani w teatrze. Jak sobie z tym radzi?

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska do niedawna nie narzekała na brak pracy. Jeden z tygodników donosi, że sporo się w tej kwestii zmieniło i aktualnie aktorka nie występuje w żadnych produkcjach. Jak sobie z tym radzi?

Małgorzata Kożuchowska jeszcze do niedawna nie narzekała na brak służbowych zobowiązań. Pojawiała się na planach filmowych, gościła na scenach teatru, występowała w serialach. Znalazła balans między karierą a wychowywaniem Jasia. Gdy wracała do domu, całą uwagę skupiała na chłopcu, o czym co jakiś czas informowała fanów.

Tak jak jakiś czas temu, gdy pochwaliła się zabawą w chowanego, w którą bawiła się z synem. Na jedną ze swoich kryjówek wybrała gustownie urządzoną łazienkę. Stylowe wnętrza zdecydowanie przyciągały uwagę.

Zobacz: Kożuchowska w nowej fryzurze chwali się łazienką. Widać, że nie oszczędzała na wystroju

Małgorzata Kożuchowska nigdzie nie pracuje

Media obiegły zaskakujące wieści. Osoba z otoczenia Kożuchowskiej donosi Rewii, że przez sytuację panującą na świecie, aktorka nigdzie nie pracuje:

Małgosia nie gra teraz w żadnym serialu, czego nie pamięta od lat. Nie gra też w żadnym spektaklu, bo Teatr Narodowy nie może wystawiać.

Informator tygodnika podaje, że Małgorzata Kożuchowska bardzo dobrze sobie z tym radzi. Nie marnuje czasu. Wolne chwile spędza z synem, zajmuje się domem, od czasu do czasu bierze udział w jakiejś kampanii reklamowej:

Została mamą na cały etat i tym się cieszy. Zajmuje się z oddaniem synkiem i prowadzi dom, pracuje zaś dorywczo, charytatywnie czy w związku z kampaniami reklamowymi.

Nadal jest też aktywna na Instagramie. We wtorkowe popołudnie właśnie tam dodała archiwalne zdjęcie, które powstało na planie Kilerów dwóch.

No to rozumiem, Panie Dyrektorze, że czekamy? Że póki co to…nic… ?” Tak mnie jakoś ta fotka z „Kilerów dwóch” zainspirowała. Jak myślicie pójdziemy jeszcze w tym sezonie do kin? Do teatrów? Tęsknicie?

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach piszą, że nie mogą się doczekać momentu, w którym znów wybiorą się do kin lub teatrów.


Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska z synkiem

Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet, w którym uczy się jej syn

Małgorzata Kożuchowska pokazała gabinet, w którym uczy się jej syn

Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Małgorzata Kożuchowska pokazała stylową łazienkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×