Szukaj

Majka Jeżowska o walce Piaska z covidem. Odsłoniła kulisy powstawania filmu i gorzko podsumowała wpisy Kołakowskiej

Majka Jeżowska o Piasku

Majka Jeżowska o Piasku

Kilka tygodni temu Andrzej Piaseczny ze łzami w oczach apelował do fanów o rozsądek. Na szczęście udało mu się pokonać koronawirusa i jest już w domu. Jak się czuje po przebytej chorobie? Mamy komentarz Majki Jeżowskiej.

Pandemia koronawirusa rozpoczęła się rok temu i nic nie wskazuje na to, by miała się wkrótce zakończyć. Codziennie przybywa chorych, wśród których nie brakuje gwiazd. Nie wszystkim udało się pokonać COVID-19 bez większych perturbacji.

Andrzej Piaseczny w połowie marca zachorował na koronawirusa. Początkowo próbował wrócić do zdrowia w warunkach domowych. Pozostanie w izolacji, nie przyniosło oczekiwanych efektów. Gdy jego stan zaczął się pogarszać, po 10 dniach trafił do szpitala. Tam został podłączony pod tlen i otoczony specjalistyczną opieką.

Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj – mówił w swoim apelu na Instagramie.

Dzięki tlenoterapii wysokoprzepływowej udało mu się w krótkim czasie pokonać COVID-19 i wrócić do domu.

Majka Jeżowska o stanie zdrowia Andrzeja Piasecznego. Jak się czuje?

Andrzej miał wyjątkowe szczęście, że w odpowiednim momencie trafił pod opiekę lekarzy. Mimo problemów z oddychaniem artysta zdecydował się poinformować fanów o stanie swojego zdrowia. Na wideo widać było, że jest przerażony chorobą, której musi stawić czoła.

Jak po wyjściu ze szpitala czuje się Piasek? O to reporterka Jastrząb Post zapytała Majkę Jeżowską, jego bliską przyjaciółkę:

Pracuje nad tym, aby odzyskać siły jak najszybciej, ale z tego, co wiem i z tego jak przechodzą ten okres pocovidowy inni moi znajomi, to naprawdę każde kilka kroków więcej, kilka metrów więcej na spacerze, to jest duże osiągnięcie. To nie jest tak, że wychodzimy i wracamy do tych samych możliwości.

Po tym, jak muzyk opublikował na Instagramie nagranie ze szpitala, zostało ono poddane krytyce przez koronasceptyków. Na czele przedstawicieli tej grupy znalazła się Viola Kołakowska, która publicznie zarzuciła Piaskowi, że udaje chorobę, by promować nową płytę. Jak Majka Jeżowska skomentowała jej słowa?

To będzie jeszcze długo trwało i to nie są żarty. Jeśli ktoś z tego żartuje i obraża ludzi, którzy są chorzy, to powinien ponieść konsekwencję. Uważam, że nie ma nic do powiedzenia oprócz oskarżania o coś, co nie ma miejsca. To że nasza choroba, czy chwila słabości jest kwestionowana w taki ohydny sposób przez kogoś, kto naprawdę w życiu nie osiągnął i nie ma nic mądrego do powiedzenia, to to jest żenujące i przykre.

Majka odsłoniła przy okazji kulisy powstawania filmu Andrzeja:

Jeśli ktoś zna Andrzeja osobiście, prywatnie, to wie, że jest osobą bardzo zamkniętą w sobie i nie lubi zbytnio się popisywać, ani przekraczać granic. Do tego, aby nagrać filmik ze szpitala, namówiła go managerka, ponieważ trzeba było odwoływać koncerty przeniesione z ubiegłego roku. To też było potwierdzeniem tego, o czym doskonale wiemy od jakiegoś czasu. Że wirus jest, że jest niebezpieczny i że ludzie chorują w najmniej spodziewanych okolicznościach. Bardzo wiele osób dziękowało mu za to, fani, którzy go znają wysyłają mu słowa wsparcia.

Zgadzacie się ze zdaniem artystki?

Majka Jeżowska o swojej pierwszej nominacji do Fryderyka:


Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×