Szukaj

Dowbor i Koroniewska wylecieli na wakacje, ale nie obyło się bez problemów. Musieli stawić czoła serii nieprzyjemności

Maciej Dowbor o wakacjach w czasie pandemii

Maciej Dowbor o wakacjach w czasie pandemii

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wreszcie udali się na wymarzone wakacje. Po roku planowania udało im się wylecieć do Hiszpanii. Nie obyło się bez problemów.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska mają za sobą pracowity okres. Para czas pandemii koronawirusa wykorzystała na budowanie swoich social mediów. Od roku na Instagramie organizują słynne domówki, podczas których łączą się z zaproszonymi gośćmi. Ostatnio sporo emocji wywołała wizyta Anny Lewandowskiej, która zdradziła po latach, jak tuszowała brak umiejętności kulinarnych przed Robertem.

Grafik Dowborów pęka w szwach, bo oprócz internetu ich dzień wypełniają zdjęcia na planie telewizyjnych produkcji, w których biorą udział, a do tego dochodzi budowa domu i opieka nad dziećmi. Nic dziwnego, że małżonkowie już jakiś czas temu postanowili spakować walizki i wylecieć na wakacje.

Maciej Dowbor o problemach z wylotem na wakacje

W czasie pandemii koronawirusa często zdarza się, że planowane loty są odwoływane z dnia na dzień ze względu na wprowadzanie kolejnych obostrzeń w krajach z których, bądź do których jest transfer. Już czterokrotnie Maciej i Joanna musieli pożegnać się z myślą o urlopie.

Zanim udało im się wylecieć na hiszpańską wyspę Fuerteventura, przeżyli kilka rozczarowań. O swoich problemach prezenter opowiedział Jastrząb Post tuż przed wylotem z Polski. Zaznaczamy, że rozmowa była nagrywana, zanim Dowborowie wybrali ostateczny kierunek.

Na koncie jednego z operatorów mamy kupkę pieniędzy, które się gromadzą za odzyskaną kasę z biletów. Co chwila nam odwołują loty z jakiegoś powodu. Albo nam odwołują, albo my musimy się wycofać z jakiegoś powodu, bo będzie problem z kwarantanną z powrotem. Już 4 podejścia mieliśmy od lutego 2020 i wciąż nie możemy wydostać się z kraju. Zawsze jak już się prawie witamy z gąską to okazuje się, że trzeba kasować bilety. Dla nas ta pandemia, chociaż jest trudnym czasem, to też jest bardzo pracowitym. Miło by było chociaż chwilę od tego odpocząć. Ale czy się uda tego nie wiem.

Na szczęście po serii nieprzyjemności wszystko zakończyło się sukcesem, a profile Joanny i Macieja toną w zdjęciach z egzotycznego zakątka. Nam najbardziej do gustu przypadła fotka z Koroniewską na rowerze. Takiej figury mogą pozazdrościć jej nastolatki. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Cała rozmowa z Maciejem Dowborem o wakacjach poniżej.


Maciej Dowbor na wakacjach na Fuerteventura

Maciej Dowbor na wakacjach na Fuerteventura

Joanna Koroniewska na wakacjach na Fuerteventura

Joanna Koroniewska na wakacjach na Fuerteventura

Joanna Koroniewska na wakacjach na Fuerteventura

Joanna Koroniewska na wakacjach na Fuerteventura

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Wszyscy aktorzy to jus chyba jakaś. Plaga nastała gdzie jadæ to się zaraz chwalą jak nie wakacjami to mieszkaniami

 • Gość pisze:

  moda u artystów nastała że gdzie.jadą na wakacje to zaraz.sie chwalą

 • Gość pisze:

  Wszyscy aktorzy jeden przed drugim chwalą się gdzie gdzie odpoczywają to już taka moda zrobiła się u aktorów i pokazują domy i ich wnętrza

 • Gość pisze:

  „Biedni” ci celebryci, nie daja im spokojnie wyleciec na wakacje… po cholere oni sie wogole tymi wakacjami chwala…

 • Gość pisze:

  Tragedia. Następni biorący udział w akcji #zostańwdomu. My wyjedziemy za ciebie! Przestanmy wspierac te wszystkie gwiazdeczki znane z bycia dziecmi kogos podobno waznego, znanego, a moze z operacji plastycznych, z tatuazy, z pokazywania dzieci lub ich nie pokazywania, z pokazywania na zdjeciach wiecej niz inni, z kolejnych mezow, zon, narzeczonych, itd. Wspierajmy ludzi ktorzy maja wiedze i potrafia ja wykorzystac w szczytnych celach a nie gwiazdeczki, ktore polecaja podobno zdrowie ciasteczka zrobione na kilogramie cukru, itd.

 • Gość pisze:

  Mój Boże, nie mogą odpocząć w Polsce. Kraj taki mały, bez lasów, jezior, gór, morza. Tak im współczuję…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×