Wirtualna Polska

Jarosław Bieniuk zostanie ojcem! Jego partnerka jest w szóstym miesiącu ciąży! Tylko u nas komentarz sportowca

Jarosław Bieniuk zostanie ojcem! Jego partnerka jest w szóstym miesiącu ciąży! Tylko u nas komentarz sportowca

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk wkrótce po raz czwarty zostanie ojcem. Na świat przyjdzie jego pierwsze dziecko z nową partnerką. Kim jest matka czwartego dziecka Jarosława Bieniuka? Na kiedy ma wyznaczony termin porodu? Jak Jarosław Bieniuk komentuje ciążę partnerki i to żę zostanie ojcem? Jak się czuje w ciąży Martyna Gliwińska? Zobacz, co udało się ustalić Jastrząb Post.

Wirtualna Polska

AKTUALIZACJA:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W dzisiejszym wydaniu tygodnika „Na żywo” Martyna Gliwińska komentuje doniesienia o swojej ciąży. Potwierdza, że to dziecko Jarosława Bieniuka.

Tak to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie bbędziemy rodzicami, bo Jarek uznał to za problem.

Dodaje również, że winną sytuacji jest matka piłkarza Lidia, która podobno bardzo nieprzyjemnie zachowała się w stosunki do matki dziecka Jarosława Bieniuka:

Jarek jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu. – oskarża Martyna Gliwińska w rozmowie z „Na żywo”.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jastrząb Post skontaktował się z Jarosławem Bieniukiem. Poprosiliśmy piłkarza o skomentowanie słów jego partnerki.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem. Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy – powiedział w rozmowie z Jastrząb Post Jarosław Bieniuk komentując ciążę partnerki.

Jak rozwinie się dalej ta sytuacja? Będziemy obserwować z zainteresowaniem. I mamy nadzieję, że Jarosławowi Bieniukowi uda się zbudować szczęśliwą rodzinę.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jarosław Bieniuk zostanie ojcem

Jastrząb Post dotarł do wspaniałych wieści. Jak udało się nam ustalić, Jarosław Bieniuk wkrótce ponownie zostanie ojcem. Jego partnerka spodziewa się dziecka, które przyjdzie na świat na początku 2020 roku.

Wirtualna Polska

Jarosław Bieniuk ma za sobą bardzo trudny czas. Początek roku upłynął mu na walce z fałszywymi oskarżeniami o gwałt, do jakich w kwietniu 2019 posunęła się Sylwia Sz., ukrywająca się w towarzystwie pod pseudonimem Cassandra. Mówi się, że kobieta próbowała wyłudzić pieniądze od Jarosława Bieniuka i zaistnieć w mediach dzięki sławnemu piłkarzowi.

Bieniuk do całej sprawy odniósł się w oficjalnym oświadczeniu, w którym zapewnił, że stawiane mu zarzuty są nieprawdziwe:

Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych – czytamy w oficjalnym oświadczeniu byłego partnera Anny Przybylskiej.

Zobacz: Jarosław Bieniuk wrócił do pracy? Przedstawiciele Lechii Gdańsk oficjalnie komentują

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Jarosław Bieniuk z synami

Jarosław Bieniuk z synami

Okazuje się, że w trakcie walki o swoje dobre imię, Bieniuka wspierała jego partnerka Martyna Gliwińska. To jedyna kobieta która oficjalnie pojawiała się u boku Jarosława Bieniuka od śmierci ukochanej, aktorki Anny Przybylskiej. 5 października upłynęło 5 lat od jej śmierci.

Wirtualna Polska

Przez ten czas piłkarz próbował na nowo poskładać życie swoje i swojej trójki dzieci, i odbudować dom w którym zabrakło ukochanej mamy. Dzieci Jarosława Bieniuka, 17-letnia Oliwia, 12-letni Szymon i 7-letni Jaś też bardzo ciężko przechodziły ten trudny okres. 

Kiedy pod koniec  2015 roku oficjalnie u boku Jarosława Bieniuka pojawiła się atrakcyjna blondynka, studentka Architektury Wnętrz, Martyna Gliwińska, wszyscy przyjaciele, ale także dzieci piłkarza trzymały kciuki za ten związek. Mieli nadzieję, że w końcu zacznie układać sobie życie na nowo i pozbiera się po stracie Anny Przybylskiej.

Okazało się, że to nie takie proste i Jarosławowi trudno jednak otrząsnąć się po takiej traumie. Relacja z Martyną Gliwińską przechodziła różne etapy. Partnerzy rozstawali się i wracali do siebie. Chociaż podobno dzieci bardzo ją polubiły, a nawet namawiały ojca na to, by wspólnie zamieszkali z jego nową partnerką.

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wygląda na to, że związek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej ma się lepiej niż wszyscy przypuszczali i właśnie wszedł w nową, dużo poważniejszą fazę. Jak dowiedział się Jastrzab Post, Jarosław Bieniuk niebawem po raz czwarty zostanie ojcem. Martyna Gliwińska jest w szóstym miesiącu ciąży. Para spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

Zobacz: Jarosław Bieniuk po raz pierwszy skomentował swoją relację z Martyną Gliwińską

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są parą od 2015 roku

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska są parą od 2015 roku

Wirtualna Polska

To właśnie Gliwińska stanęła w obronie Jarosława, gdy został fałszywie oskarżony przez Sylwię Sz:

Zawsze stanę murem za Jarosławem. Jesteśmy wciąż bliskim przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia. Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji, to nie w jego stylu, on unika takich sytuacji. W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały i każdy kto go zna, wie co mam na myśli. Dobrze, że ma przyjaciół i rodzinę, która nigdy tego nie podważy – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Z naszych ustaleń wynika, że Martyna Gliwińska jest w szóstym miesiącu ciąży, a to oznacza, że czwarte dziecko Jarosława Bieniuka urodzi się na początku 2020 roku.

Gratulujemy i trzymamy kciuki aby trudny czas w życiu Jarosława Bieniuka, z którym zmaga się od śmierci Anny Przybylskiej odszedł do przeszłości. A nowe dziecko, które przyjdzie na świat na początku 2020 roku, wprowadziło na nowo szczęście do rodziny Bieniuków.

Zobacz: Jarosław Bieniuk spędził majówkę z atrakcyjną 25-letnią blondynką. Wiemy, kim jest Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska

 

Zobacz: Jarosław Bieniuk z synami na rozpoczęciu roku szkolnego. Jan to wykapana Ania Przybylska

Jarosław Bieniuk z dziećmi: Oliwia, Szymon i Jan – Wielki mecz WOŚP – TVN

Jarosław Bieniuk z dziećmi: Oliwia, Szymon i Jan – Wielki mecz WOŚP – TVN

Przyszłym rodzicom już teraz gratulujemy.

Jarosław Bieniuk o relacjach z Martyną Gliwińska

Jarosław Bieniuk o relacjach z Martyną Gliwińska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie z partnerką Martyną Gliwińską

Jarosław Bieniuk pierwszy raz publicznie z partnerką Martyną Gliwińską (fot. Jastrząb Post Exclusive)

Martyna Gliwińska wyjechała na wakacje bez Jarosława Bieniuka

Martyna Gliwińska wyjechała na wakacje bez Jarosława Bieniuka

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×