Rok temu Rozenek przegoniła wszystkie gwiazdy i zorganizowała Wigilię wcześniej. Jak będzie teraz? Oto jej świąteczne plany

Małgorzata Rozenek o planach na Boże Narodzenie 2022

Małgorzata Rozenek o planach na Boże Narodzenie 2022

Małgorzata Rozenek o planach na Święta Bożego Narodzenia w 2022 roku. Czy tym razem zorganizuje Wigilię wcześniej – tak jak rok temu? Czy rozpoczęła już kompletowanie prezentów? Oto co nam zdradziła.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej znanych fanek wszelkich świąt w show-biznesie. Gwiazda na każdą możliwą okazję dekoruje dom z rozmachem. Wnętrza jej willi są wypełniane akcesoriami, które idealnie oddają klimat zbliżających się wydarzeń. Niedawno chwaliła się dekoracjami na Halloween. Wkrótce pokaże, jak przystroiła swój pałac na święta.

W poprzednich latach Rozenek udowodniła, że w niczym nie ustępuje hollywoodzkim gwiazdom, które przyzwyczaiły nas do spektakularnych strojeń. Zapewne nie inaczej będzie i tym razem. A co z Wigilią?

W zeszłym roku prezenterka zdecydowała się zorganizować świąteczną kolację wcześniej niż ktokolwiek inny. Już 10 dni przed 24 grudnia połamała się opłatkiem z bliskimi i śpiewała kolędy przy czerwonym barszczu. Czy w tym roku będzie podobnie?

Małgorzata Rozenek o planach na Święta Bożego Narodzenia w 2022 roku

Reporterka Jastrząb Post zapytała gwiazdę, czy planuje rozpocząć świętowanie wyjątkowo wcześniej. Ta odpowiedziała, że w tym roku nie ma takich planów ze względu na wypełniony po brzegi grafik. Przypomnijmy, że rok temu Wigilia w domu Rozenek została przyspieszona przez jej wakacyjne plany. Ulubienica widzów wraz z mężem, dziećmi i nianią wylecieli na czas świąt do ciepłych krajów.

W tym roku mamy Wigilię w normalny dzień Wigilii. Ze względu na pracę, bo i ja rozpoczęłam nową pracę i Radosław, więc jak to świeże osoby, musimy dostosowywać nasze terminy do naszych terminów służbowych. W tym roku nie mamy jak wyjechać. Ale powiem zupełnie szczerze, że będziemy mogli z czystym sumieniem posiedzieć w domu.

Rodzina Rozenek zaczęła już kompletować świąteczne prezenty, a to oznacza, że przygotowania do Bożego Narodzenia już ruszyły pełną parą:

My mamy ustalone. Oczywiście, prezenty wszyscy kupujemy sobie wszystkim. Lubimy się obdarowywać. Lubimy jak tych prezentów jest dużo. Od takich bardzo prostych, po takie bardziej wyszukane. Po Halloween zaczynamy mocno przyśpieszać jeśli chodzi o kwestie prezentowe.

Cała rozmowa poniżej.


Radosław Majdan - Wigilia 2021

Radosław Majdan - Wigilia 2021

Małgorzata Rozenek – święta Bożego Narodzenia 2018, Wigilia

Małgorzata Rozenek – święta Bożego Narodzenia 2018, Wigilia

Wigilia 2018 u Małgorzaty Rozenek

Wigilia 2018 u Małgorzaty Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×