Dom Małgorzaty Rozenek już udekorowany na Halloween! Zdradziła też, jak przebierze się razem z rodziną. Spektakularnie

Małgorzata Rozenek - Halloween 2022

Małgorzata Rozenek - Halloween 2022

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że uwielbia halloween i przebieranki z tym dniem związane. Zawsze w bardzo kreatywny sposób wybiera kostiumy dla rodziny. Właśnie pokazała, jak udekorowała dom i dała wskazówki, jak Majdanowie będą wyglądać w 2022 roku.

Małgorzata Rozenek kocha Halloween i wcale tego nie ukrywa. W zabawę wciągnęła całą rodzinę, a jej fani z utęsknieniem czekają, jakie kostiumy wybiorą Majdanowie. W tym roku kilka tygodni przed 31 października zdradziła nieco swoje plany naszej reporterce. Nie wszystko jednak idzie po jej myśli.

Miałam bardzo ambitny plan na ten rok i ten plan jest w połowie przygotowania. Ale martwi mnie zbyt ambitne podejście do tematu. I ostatnio sobie pomyślałam, jak wróciłam taka zmęczona, że w tym wszystkim musi być przyjemność. Że to wszystko robi się po to, żeby było fajnie. Nie wiem. Na razie porzuciłam ten pomysł.

Małgorzata zdradziła, że jeszcze nie wszystko stracone:

Tam jest myśl dotycząca przesłania. Jak powiem, to będzie wiadomo. Problem polega na tym, że wymaga to dużej charakteryzacji i przygotowania nas jako rodziny, bo na pewno chciałabym, żeby cała rodzina wzięła w tym udział. Więc tak się zastanawiam czy damy radę czasowo. Ale jak damy radę, to byłoby fajnie.

Gwiazda zdradziła też, co szykowała dla fanów:

Przesłanie było takie, że chcemy, żeby ta rodzina pokazywała pewne wartości, które są nam bliskie. Bardzo podoba mi się rola kobiety, rola dzieci. Muszę to zrobić. Zrobię to w Halloween.

W sobotę zdradziła nieco z tego, jak będzie wyglądać jej rodzina, ale też pokazała, jak udekorowała dom.

Małgorzata Rozenek udekorowała dom na Halloween 2022. Jakie kostiumy dla rodziny wybrała?

W sobotnie popołudnie Małgorzata Rozenek postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy i pokazała przygotowania rodziny do Halloween i sesji zdjęciowej. Zdradziła dwie wskazówki, jak się przebiorą – blond doczepy i swoje psy. Potem pokazała także makijaże, swój i Radosława z hard rockiem w tle. Czy jej fani domyślą się, jakie kostiumy wybrali Majdanowie?

Poza tym pokazała także, jak udekorowała dom. To pierwsze Halloween w nowej willi i Małgorzata ma w końcu pole do popisu. Pojawiły się dynie, pająki, pajęczyny, kościotrupy, a także słodycze w odpowiednim wydaniu. Wszystko wygląda świetnie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Halloween 2022 - dom Małgorzaty Rozenek

Halloween 2022 - dom Małgorzaty Rozenek

Halloween 2022 - dom Małgorzaty Rozenek

Halloween 2022 - dom Małgorzaty Rozenek

Halloween 2022 - dom Małgorzaty Rozenek

Halloween 2022 - dom Małgorzaty Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×