Izabela Małysz zdziwiona wynikami „Tzg”: „Pierwszy raz zatańczyłam naprawdę fajnie”. Porażkę żony komentuje Adam. Mówi o bólach i cierpieniach

Izabela Małysz

Izabela Małysz

Izabela Małysz odpadła w czwartym odcinku Tańca z gwiazdami. Czy spodziewała się tego, że pożegna się z tanecznym show? 


Izabela Małysz kilka razy nie chciała się zgodzić na to, by wziąć udział w Tańcu z gwiazdami. Kilka miesięcy temu zmieniła zdanie. Pojawiła się więc w dwunastej edycji, a jej tanecznym partnerem został Stefano Terazzino. Żona Adama Małysza na treningach dawała z siebie wszystko, chociaż nie ukrywała, że chwilami bywa ciężko:

Mając poczucie rytmu i zawsze podczas imprez wychodząc na parkiet jako pierwsza, sądziłam, że taniec w Tańcu z Gwiazdami będzie czymś łatwym, przyjemną zabawą. A tu pierwszy trening i kolejne udowodniły mi, jaka trudna, choć zarazem piękna, jest ta pasja… – zdradziła Izabela Małysz w jednym poście na Instagramie.

Izabela Małysz komentuje odpadnięcie z Tańca z gwiazdami

Izabela Małysz w poniedziałek pojawiła się na parkiecie w czwartym odcinku tanecznego show. Kilka godzin przed startem media obiegły informacje, że nie jest to dla niej proste — zmaga się z bardzo silnym bólem pleców. Mimo kontuzji żona Adama Małysza nie zrezygnowała z udziału w Tańcu z gwiazdami. Zatańczyła rumbę, za którą razem ze Stefano zdobyli 26 punktów. Okazuje się, że uczestnicy nie tylko nie przekonali swoim tańcem, ale także widzów. Zdecydowano, że to oni żegnają się z dalszą rywalizacją.

Na temat odpadnięcia Izabeli Małysz z tanecznego show wypowiedział się jej mąż, Adam Małysz. Powiedział, że czuł większy stres śledząc poczynania żony w programie niż biorąc udział w skokach narciarskich. Dodał, że cieszy się, że Iza mogła przeżyć tę przygodę:

Zdecydowanie teraz. Ja to strasznie przeżywałem siedząc tutaj na trybunach. Po pierwszym odcinku obiecałem sobie, że już więcej nie przyjadę, ale trzeba było żonę wspierać. Na pewno to nie było łatwe. Cieszę się, że żona przeżyła tę przygodę, bo dla niej to przede wszystkim powinna być przygoda. Wyrwała się z domu, zrobiła krok do przodu. Czasem w bólu, czasem w cierpieniach, ale najważniejsze jest, że zrobiła coś zupełnie innego dla siebie. Tęskniła za domem. Tęskniła za codziennością. Ale myślę, że też zatęskni za Tańcem z Gwiazdami, bo to jest jakaś przygoda i na pewno zostanie w jej sercu.

Izabela Małysz zdradziła, że nie spodziewała się, że odpadnie z programu. Podkreśliła, że chociaż pożegnała się z dalszą rywalizacją, czuje satysfakcję, że w jej ocenie pierwszy raz zatańczyła bardzo dobrze. Uważa to za swój sukces:

Bardziej tego, że odpadnę spodziewałam się zeszłym razem niż teraz. Ale przynajmniej mam taką satysfakcję, że pierwszy raz zatańczyłam naprawdę fajnie i z tego się cieszę, bo to dla mnie wielki sukces. Ostatnio powiedziałam do męża i córki, że już bym chciała wrócić. Co może jest trochę dziwne, bo zdecydowałam się na udział w programie, ale nie zdawałam sobie do końca sprawy, z czym się to wiąże.

Adam Małysz deklaruje, że cały czas wspiera żonę i będzie to robić także w tym momencie:

Ja ją cały czas wspieram. Mam nadzieję, że nie będę musiał robić nic specjalnego. Mam nadzieję, że po tym, co tutaj przeżyła to będzie silniejsza.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej.

 


Izabela Małysz, Stefano Terrazzino - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Izabela Małysz, Stefano Terrazzino - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Stefano Terazzino i Izabela Małysz — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Stefano Terazzino i Izabela Małysz — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Stefano Terazzino i Izabela Małysz — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Stefano Terazzino i Izabela Małysz — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×