„Taniec z gwiazdami”. Plaga kontuzji przed nowym odcinkiem: pęknięte żebra, ból pleców, uraz ręki… Będzie rezygnacja z show?

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami 12. Uczestnicy nowej edycji zmagają się z kontuzjami: bolące plecy, pęknięte żebra... Czy przez to zrezygnują z dalszego udziału w programie?

Taniec z gwiazdami 12 zadebiutował na antenie pod koniec sierpnia. Od tego momentu wyemitowano trzy odcinki. Z rywalizacją o Kryształową Kulę pożegnali się już Denis Urubko, Fit Oldboy oraz Radek Liszewski. W poniedziałek wieczorem uczestnicy po raz czwarty staną na parkiecie i zaprezentują swoje umiejętności.

Taniec z gwiazdami 12: kontuzje uczestników. Z czym się zmagają?

Gwiazdy, by jak najlepiej opanować choreografię, którą zachwycą jurorów oraz widzów, trenują w pocie czoła. Spędzają wiele godzin podczas, co nie zawsze dobrze wpływa na ich zdrowie. Dowodem może być fakt, że część występujących zmaga się z poważnymi kontuzjami.

Wśród nich jest Izabela Małysz, która w programie tańczy ze Stefano Terrazzino. W rozmowie z Faktem zdradziła, że już ostatnio zmagała się z bardzo silnym bólem w plecach. Nie obyło się bez wizyty u lekarza, który zapisał jej odpowiednie leki. Żona Adama Małysza dodała, że teraz czeka na dalszy rozwój wydarzeń:

Jestem po wizycie u najlepszego specjalisty w Warszawie. Dostałam leki. Teraz czekamy na rozwój wydarzeń – mówi.

Kontuzjowana jest też Sylwia Bomba. Celebrytka, której popularność przyniósł udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem, ma pęknięte dwa żebra. Mimo bólu nie zamierza się jednak zatrzymać i rezygnować z show. Podkreśla, że zamierza walczyć do końca:

 Ja jestem fighterką i walczę do końca.

Poszkodowany jest również jeden z tancerzy, Jakub Lipowski. W poniedziałek razem z Kingą Sawczuk wykonają modern jazz. Nie obyło się bez problemów:

Do 4. odcinka „Tańca” trenowaliśmy z Kingą modern jazz, a to styl, którego w ogóle nie znam, stąd te problemy. Treningi zakończyły się urazem ręki, nogi i stłuczeniami.

Nieco lepiej trzyma się jego programowa partnerka:

Ja póki co mam tylko siniaki na nogach, a to dopiero początek naszej przygody z nowym układem choreograficznym.

Będziecie oglądać nowy odcinek Tańca z gwiazdami?


Izabela Małysz, Stefano Terrazzino - Taniec z Gwiazdami 12, odcinek 3

Izabela Małysz, Stefano Terrazzino - Taniec z Gwiazdami 12, odcinek 3

Stefano Terazzino i Izabela Małysz — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Stefano Terazzino i Izabela Małysz — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Sylwia Bomba, Jacek Jeschke - Taniec z Gwiazdami 12, odcinek 3

Sylwia Bomba, Jacek Jeschke - Taniec z Gwiazdami 12, odcinek 3

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf nie ma lekko konkurencji trzeba pomóc bogatym s4e nie dziwie swięta w amazo 3tys po 500 osób reszta bez wypłaty do domu chinski czip za 10tys droższy o 1zł od polskiego sie sprzedaje bo się n4e opłacała a teraz auta stoją od 2lat pracownik zapłaci ale biedota i patologia źeby cię okradała z chleba i r..j sobie wycierała to juz bezcźelnośc i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×