Taniec z gwiazdami 12. Szok i niedowierzanie! Iza Małysz odpadła! Chwilę wcześniej wylądowała w szpitalu. Co się stało?

Taniec z gwiazdami 12 - odcinek 4

Taniec z gwiazdami 12 - odcinek 4

Taniec z gwiazdami 12. Czwarta para odpadła z programu. Kto dostał najmniej SMS-ów od widzów w tym tygodniu? Kto zaprezentował się najlepiej? 

Taniec z gwiazdami ponownie zagościł na antenie Polsatu ku uciesze fanów formatu. Na parkiecie show zagościła nowa grupa gwiazd, które rywalizują o Kryształową Kulę w 12. edycji.

Pojawił się nowy juror, nowa prowadząca i zmieniono dzień emisji Tańca z gwiazdami, ale wierna publiczność pozostała, żeby obserwować zmagania na parkiecie.

W dwunastej edycji do sędziów dołączył Andrzej Piaseczny, który miał mocne wejście w pierwszym odcinku. Obok niego tradycyjnie duety oceniają Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

W poprzednich tygodniach publiczność najsłabiej oceniła popisy Denisa Urubko i Janji Lesar, Fit Old Boya i Pauliny Biernat oraz Radka Liszewskiego i Lenki Klimentovej. Dziś z dalszym udziałem w programie pożegnała się kolejna para.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami”. Plaga kontuzji przed nowym odcinkiem: pęknięte żebra, ból pleców, uraz ręki… Będzie rezygnacja z show?

Taniec z Gwiazdami 12. Czwarty odcinek. Kto odpadł?

W czwartym odcinku tancerze zaprezentowali się w choreografiach wybranych przez widzów. Zaczęli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, którzy pokazali cha-chę. Mimo kontuzji gwiazda zawalczyła na parkiecie, niestety otrzymała najmniej punktów z całej stawki.

Izabela Janachowska zdradziła także, że uczestnicy występują w ubraniach z poprzednich edycji w ramach akcji zero waste.

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zaprezentowali tango, a zaraz po nich pojawiła się Kajra z Rafałem Maserakiem, na których spoczywała potężna presja, ponieważ tydzień wcześniej, jako pierwsi w tej edycji zdobyli 40 punktów. Nie zawiedli oczekiwań i pięknie wytańczyli swoją choreografię.

Po nich pojawili się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski w tańcu współczesnym. Ich występ przypadł do gustu oceniającym. Następnie na parkiecie zaprezentowali się Izabela Małysz i Stefano Terrazzino. Ich tango nie spodobało się jurorom, a gorzkich słów nie szczędziła Iwona Pavlović.

Dla mnie kompletnie na nie. Jeśli celem tego tańca było, żebyś była sztywna, to się udało. Póki Stefano cię trzymał, było dobrze. Jak Stefano cię puszczał, znikałaś – mówiła.

Rumbę widzowie wybrali dla Oliwii Bieniuk i Michała Bartkiewicza. Taniec zyskał uznanie jurorów. Potem pojawił się Juras i Wiktoria Omyła, którzy brawurowo wykonali tango. Następnie nastąpiły tańce grupowe, a których punktacja została dopisana do każdej pary. Oliwia Bieniuk, Sylwia Bomba i Kajra zaprezentowały sambę. Otrzymały 34 punkty.

Kolejna grupa — Iza Małysz, Juras, Kinga Sawczuk i Piotr Mróz, zatańczyli charlestona. Występ bardzo spodobał się jurorom, którzy dali tancerzom 40 punktów.

Punktacja w czwartym odcinku Tańca z gwiazdami:

  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz – 31 punktów + 34 punkty
  • Łukasz „Juras” Jurkowski i Wiktoria Omyła – 25 punktów + 40 punktów
  • Izabela Małysz i Stefano Terrazzino – 26 punktów + 40 punktów
  • Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski – 32 punkty + 40 punktów
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz – 28 punktów + 40 punktów
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke – 24 punkty + 34 punkty
  • Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak – 36 punktów + 34 punkty.

W 4. odcinku Tańca z gwiazdami widzowie odesłali do domu Izabelę Małysz i Stefano Terrazzino. Trzeba przyznać, że to wielkie zaskoczenie i dodać, że żona Adama Małysza zmagała się ze sporymi problemami ze zdrowiem. Nawet wylądowała w szpitalu, gdzie podano jej środki przeciwzapalne, bo zmagała się z wielkim bólem mięśni.

Dziękując wszystkim po ogłoszeniu wyników, Iza nie ukrywała, że czuje ulgę i cieszy się, że wróci do domu, za którym bardzo tęskni.


Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Piaseczny - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Andrzej Grabowski - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×