Ilona Ostrowska wyszła za mąż? Gwiazda o ślubie z Patrykiem Stawińskim. Rzadko mówi o swoim związku

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Czy Ilona Ostrowska ponownie wyjdzie za mąż? Może włożyć białą suknię tylko w jednym wypadku. O wszystkim opowiedziała Jastrząb Post.

Ilona Ostrowska to znana aktorka, którą publiczność kojarzy z takich produkcji jak Ile waży koń trojański?, Dzień świra, Na dobre i na złe. Jej popularność zdecydowanie wzrosła, gdy na ekrany wszedł kultowy już serial Ranczo, w którym zagrała Lucy – Amerykankę polskiego pochodzenia, która wraca do kraju, aby zamieszkać w odziedziczonym po babci dworku. Od tamtej pory jest cały czas na świeczniku.

Widzowie śledzą nie tylko jej karierę, ale przede wszystkim to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Gdy aktorka zaczęła pojawiać się z nowym partnerem, w mediach zagrzmiało od plotek na temat jej ślubu. Tylko dla nas komentuje te doniesienia. Czy faktycznie znów stanie na ślubnym kobiercu?

Ilona Ostrowska o ślubie

Ilona Ostrowska przez osiem lat była żoną reżysera i scenarzysty Jacka Borcucha, z którym doczekała się córki Mirosławy. Małżeństwo rozpadło się, ale byli partnerzy szybko ułożyli sobie życie na nowo. Okazało się, że aktorka ma słabość do reżyserów i zaraz po rozwodzie związała się z Krzysztofem Garbaczewskim, natomiast Jacek Borcuch przez wiele lat spotykał się z Olgą Frycz, a później z Małgorzatą Ohme. Te związki również nie przetrwały próby czasu.

Obecnym partnerem Ostrowskiej jest muzyk Patryk Stawiński, a owocem ich miłości jest mały Gustaw. Fani szybko zauważyli, że zakochani bardzo do siebie pasują. W mediach zaczęły się więc pojawiać się doniesienia, że 47-latka planuje kolejny ślub. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, postanowiliśmy zapytać się o to samej aktorki.

Strasznie się ubawiłam tym newsem. To jest fajny moment w życiu. Te białe sukienki, spotkanie z rodziną, wszystko to jest cudowne. No i oczywiście wybranek. Ale ja absolutnie dementuję. Jestem wolnym, szczęśliwym ptakiem. I w szczęśliwym związku.

Kiedy aktorka mogłaby włożyć białą suknię?

Białe sukienki jedynie w kinie i na ekranie. Grać pannę młodą jak najbardziej mogę. Biel też lubię, mogę nosić.

Co na to ukochany?

My mamy to przegadane. Jest super tak jak jest.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Patryk Stawiński

Patryk Stawiński

Ilona Ostrowska - Gałkowo Perlage Masters 2021

Ilona Ostrowska - Gałkowo Perlage Masters 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×