Nowakowska chłodno o znajomości z Cichopek i Kurzajewskiem. To dlatego nie przyjdzie na ich ślub [WIDEO]

Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Ida Nowakowska od kilku lat pracuje w Pytaniu na śniadanie podobnie jak Maciej Kurzajewski. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co myśli o życzeniach urodzinowych, które złożyła dziennikarzowi była żona. Zdradziła też, jak wygląda jej relacja z Kasią Cichopek i dlaczego nie przyjdzie na jej ślub. 

Ida Nowakowska od kilku lat jest związana z TVP, gdzie prowadzi między innymi Pytanie na śniadanie. Razem z nią w redakcji pracują także Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. To właśnie ona jako pierwsza przeprowadziła wywiad z zakochanymi po tym, jak ujawnili swoją miłość podczas wyjazdu do Izraela. Wówczas połączyli się prosto ze studiem śniadaniówki i opowiedzieli o łączącym ich uczuciu.

W zeszłym tygodniu prowadzący poranny program hucznie świętowali 50. urodziny Macieja. Z tej okazji najpierw Kasia zorganizowała dla ukochanego przyjęcie niespodziankę w gronie najbliższych osób.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informator.

Następnie para wyjechała razem w piękną podróż do Jordanii. Jednak nie był to koniec urodzinowych atrakcji. Niespodzianki czekały na jubilata też w Pytaniu na śniadanie, ale także po wyjściu z programu. Kasia zabrała partnera na rodzinny obiad w restauracji.

Ida Nowakowska o życzeniach Pauliny Smaszcz dla Macieja Kurzajewskiego

Maciej Kurzajewski w dniu swoich 50. urodzin doczekał się także życzeń od byłej żony. Paulina Smaszcz opublikowała w sieci ich wspólne zdjęcia i zamieściła bardzo obszerny post, w którym napisała, czego życzy dziennikarzowi. Jej słowa przepełnione były jednak przytykami, co było szeroko komentowane przez fanów.

Ostatnio w mediach pojawia się mnóstwo doniesień na temat ślubu zakochanych. Podobno aktualnie są na etapie poszukiwania domu, w którym mogliby pomieścić całą patchworkową rodzinę. Po tym, jak razem zamieszkają ma odbyć się ceremonia. Ida Nowakowska przyznała, że się na nim nie pojawi, ponieważ nie otrzymała zaproszenia na uroczystość.

Nie zostałam zaproszona, więc będę kibicować może dzięki zdjęciom – przekazała Pomponikowi.

Reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z Idą Nowakowska i zapytała prezenterkę porannego programu o uczucie łączące Kasię i Macieja. Okazuje się, że nie śledzi bieżących doniesień w ich sprawie, a z samą Cichopek nie utrzymuje bliższych relacji:

Szczerze mówiąc nie śledzę, nie za bardzo wiem, co się dzieje w ich życiu.

Ida powiedziała także, co myśli o życzeniach Pauliny Smaszcz dla Maćka Kurzajewskiego. Okazuje się również że z Kasią i Maciejem zna się jedynie z widzenia.

Nie chciałabym komentować tego wszystkiego, bo nie znam Kasi blisko, znamy się tylko z korytarza. Z Maćkiem też znam się tylko z widzenia. Pani Pauliny też nigdy nie poznałam. Natomiast myślę, że to są bardzo trudne sprawy. To są związki, które trwały wiele lat. Dużo wspomnień, dużo ważnych chwil, dużo wyrzeczeń.

Nowakowska zwróciła uwagę na zachowanie rozsądku przy ocenianiu postawy Pauliny:

Warto patrzeć na każdego, patrząc także przez pryzmat swoich trudności i doświadczeń. Nie oceniałabym tutaj nikogo i myślę, że to jest kluczem, jeśli chodzi o myślenie.

Podzielacie zdanie Idy? Spodziewaliście się, że tak słabo zna się z Kasią i Maciejem?


Ida Nowakowska, Jack Herndon - Gala Człowiek Roku 2022 – 40-lecie

Ida Nowakowska, Jack Herndon - Gala Człowiek Roku 2022 – 40-lecie "Wprost"

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski

Komentarze

 • Gość to ja pisze:

  znają się tylko z korytarza, a kręcą razem reklamy prowadzących Pytanie na Śniadanie bardzo dyplomatyczna odpowiedż i bardzo dobrze

  • Gość pisze:

   Uważam ze z IGI kipi zazdrośc. Jak można się nie widzieć pracując w jednym zespole. Tym bardziej że z Mackiem pracuje od początku. Przecież przekazują sobie różne sprawy.

  • Gość pisze:

   …..alez belkot tej Idy, tak znaja sie tylko z korytarza akurat to po co Cichopek zadzwonila do studia jak Nowakowska miala dyżur i z bananem na ustach krzyczala ze to miłość , a Nowakowska piala z zachwytu .. ..bzdury

 • bwa pisze:

  Boże, pracują w jednym paśmie, jednym programie, w tej samej firmie i znają się tylko z widzenia ?????? A gdzie jakaś koordynacja programu, współpraca ?????????????? Koniec świata.

 • Gośćjoanna pisze:

  Skoro Ida jest zagorzałaą katoliczką, to jak ma oceniać Wkurzopki? I tak była oględna.

  • Gość Ela pisze:

   Bardzo podoba mi się postawa Idy.Uwielbiam taki tok myślenia.Super.

  • Gość pisze:

   To w imię katolicyzmu nie utrzymuje się kontaktu z ludźmi, traktuje się ich jak drugi sort, bo pierwsze małżeństwo im nie wyszło, tylko katolicy są tak zaklamani

  • Gość pisze:

   Zagorzała katolicka, a jej rodzice?

 • GośćKraku pisze:

  Przestańcie w końcu promować tych kochasiów.

 • Gość pisze:

  Wyjątkowo antypatyczna prezenterka.

  • Gość pisze:

   Pani Ida jest bardzo sympatyczna, naturalna, spontaniczna i ma wielkie serce,,, Kasia niestety potrafi tylko szczeke pokazywac,,,,,,

  • Senior pisze:

   Dokładnie tak 👏

  • Gość pisze:

   Dokładnie jest sztuczna, z wypranymi przez katolicyzm mózgiem, dla tzw katolików pójście na ślub cywilny to grzech

  • Gość pisze:

   Jak chce to idzie nikt zmusić nie może tym bardziej że nie o to pewnie chodzi jak Kurska im sprezentowała ten burdel żeby oglądalność była większa PNŚ to niech spadają bo wielu osobom to się nie podoba bo utrzymujemy to qur-estwo tak samo jak cud życia Kamela żeby w dupę Kurskim wejść ten cud życia powstał na dywaniku w biurze prezesa?!!!

  • Gość pisze:

   Tak

 • Gość pisze:

  Jedna brzydsza od drugiej.

 • Gość z TVP pisze:

  P.IDO—-a dlaczego Pani o tym pisze? Nas to absolutnie nie interesuje.

  • Gość z TVP pisze:

   P.IDO—oczywiscie nie interesuje nas Pani wzmianka o Kurzajewskim, my tego czlowieka i Cichopkowej nie ogladamy—Pani natomiast z P.HERBUS jestescie wspanialymi tancerkami.

 • Gość toja pisze:

  Bardzo zachowawcza wypowiedź.Ida nie chce powiedzieć co naprawdę sadzi,mozemy sie tylko domyslac bo wiemy ,ze jest jeszcze zagorzałą katoliczką na te chwilę.

  • Bea pisze:

   Jak puści ja kiedyś ten goguś mąż to zrozumie, że życie nie jest czarno białe

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×