Szukaj

Zagraniczna gwiazda wystąpi na Eurowizji Junior 2020. Wiemy, kogo zaprosiła TVP

Eurowizja Junior 2020

Eurowizja Junior 2020

Kto wystąpi na Eurowizji Junior 2020? Oprócz 12 uczestników i zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji, na scenie swój przebój zaprezentuje gwiazda doskonale znana widzom w Polsce i za granicą. Jastrząb Post udało się dotrzeć do nazwiska gościa specjalnego. Fani Eurowizji będą zachwyceni.

29 listopada oczy całej Europy skierowane będą na Polskę, która ponownie została gospodarzem Eurowizji Junior. W konkursie wystąpi nie 13, jak planowano, a 12 młodych wykonawców. W ostatniej chwili z udziału w zabawie zrezygnowała Armenia, tłumacząc się stanem wojennym, który został wprowadzony w tym kraju w wyniku trwającego konfliktu w Górskim Karabachu. Nas oczywiście najbardziej interesuje prezentacja, jaką przygotowała Polska.

O trzecie z rzędu zwycięstwo dla naszego kraju zawalczy wyłoniona drogą publicznych eliminacji Ala Tracz. 10-latka podczas finałowego koncertu zaśpiewa piosenkę I’ll be standing. Ze względu na utrudnienia spowodowane pandemią koronawirusa wszystkie występy zostaną zarejestrowane wcześniej w lokalnych, podobnie zaaranżowanych studiach. W ten sposób producentom uda się uniknąć ewentualnych problemów z jakością połączeń wideo, które mogłyby mieć miejsce w przypadku prezentacji na żywo.

Eurowizja Junior 2020: Kto wystąpi? Jaka zagraniczna gwiazda?

Wiadomo już, że Eurowizję Junior 2020 w Warszawie poprowadzą Rafał Brzozowski, Małgorzata Tomaszewska i doświadczona w boju Ida Nowakowska.

Myślę, że razem będziemy mogli stworzyć trio prowadzących. Połączymy siły, bo jednak w tym roku zadanie jest bardzo trudne. Nie wiemy, jak będą działały łącza. Zdarzały się w historii nie raz, że były problemy z połączeniami. Myślę, że te doświadczenia z pandemią, które były na początku roku, to dały nam doświadczenie. Mamy fajną ekipę i sobie poradzimy. Trzeba być dobrej myśli – powiedział Rafał Brzozowski w rozmowie z Jastrząb Post.

Dla widzów swoje piosenki zaśpiewają goście specjalni. Nie zabraknie Viki Gabor, która zapewne otworzy całe show swoim zwycięskim hitem Superhero, a i być może wykona jeden z nowych singli.

TVP postanowiła zaskoczyć widzów i przygotowała dla nich jeszcze jedną ekstra niespodziankę. Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć Jastrząb Post, w trakcie Eurowizji Junior 2020 wystąpi Duncan Laurence – ostatni zwycięzca konkursu głównego. Najprawdopodobniej wykona przebój Arcade, który zapewnił mu pierwsze miejsce na Eurowizji 2019.

Występ Duncana zostanie zarejestrowany w studiu w Amsterdamie. Dzięki nowej jakości konkursu, który po raz pierwszy w historii odbędzie się zdalnie, bez problemu udało się zaprosić do zabawy znane nazwisko. Takie posunięcie może przyciągnąć przed telewizory dodatkowe grono odbiorców, z pewnością szczególnie w ojczyźnie wokalisty, czyli w Holandii.


Duncan Laurence wygrał Eurowizję 2019

Duncan Laurence wygrał Eurowizję 2019

Roksana Węgiel i Duncan Laurence

Roksana Węgiel i Duncan Laurence

Duncan Laurence

Duncan Laurence

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×