Szukaj

TYLKO U NAS! Wiemy, co Edyta Górniak zjadła w Hell’s Kitchen. To była bardzo wystawna kolacja na szczycie wieżowca [GALERIA]

Edyta Górniak w Hell's Kitchen 4

Edyta Górniak w Hell's Kitchen 4

Edyta Górniak w Hell’s Kitchen 4 – co zjadła?

Gościem jutrzejszego odcinka Hell’s Kitchen 4 będzie Edyta Górniak. O wizycie gwiazdy na planie pisaliśmy jako pierwsi jeszcze w wakacje. Już wtedy wiadomo było, że artystka wystąpiła w pięknej sukience Valentino. Powodem dla którego Edyta założyła wieczorową kreację była kolacja z samym wirtuozem kulinarnym Wojciechem Modestem Amaro.

Wybitną nagrodą i przyjemnością było poznanie Edyty Górniak. Uczestnicy nie tylko mogli posłuchać jak śpiewa, ale również mieliśmy okazję poznać się podczas wspaniałej kolacji w wyjątkowej scenerii, bo na dachu jednego z warszawskich wieżowców. To spotkanie zrobiło na uczestnikach piorunujące wrażenie – mówi nam szef Wojciech Modest Amaro.

Tylko Jastrząb Post dowiedział się, jakie potrawy znalazły się na talerzu Edyty Górniak. Gwiazda będzie miała okazję spróbować dań przygotowanych przez Amaro oraz uczestników Hell’s Kitchen 4. Jako wielbicielka kuchni wegetariańskiej i azjatyckiego stylu życia oceniła talent kulinarny potencjalnych restauratorów. Kto wywarł na niej największe wrażenie? Jutro poznamy odpowiedź na to pytanie.

Żeby było ciekawiej, Edyta w trakcie odcinka wylosowała na wielkim kole fortuny składniki, które złożą się na dania główne! Później zagra najmniejszy koncert w swojej karierze i zaśpiewa ostatni singiel „Oczyszczenie”.

Zobacz: Wiemy w jakiej kreacji Edyta Górniak wystąpi w „Hell’s Kitchen 4”. Wydała na nią 10 tysięcy złotych

Menu Edyty Górniak w Hell’s Kitchen

  • Przystawka:
    Łosoś wiślany z groszkiem, kalarepą i marynowana rzepą (dla wszystkich)
  • Danie główne:
    Krewetki królewskie Carabinieros z marynowanymi warzywami w occie z kwiatów bzu czarnego
  • Deser:
    Kremowy sernik z owocami i bezą

Kolacja Edyty Górniak i Wojciecha Modesta Amaro odbyła się w Klubie Level 27, który mieści się na 27 piętrze jednego z warszawskich wieżowców.
Kolacja z Edytą będzie nagrodą dla zwycięzców konkurencji, którą będziemy mogli zobaczyć we wtorek, 27 października o godzinie 20:05 w Polsacie.
Zobacz: Spontaniczny gest Edyty Górniak na koncercie w Gdańsku. Na scenie czytała komentarze z Instagrama

Edyta Górniak w Hell's Kitchen 4

Edyta Górniak w Hell’s Kitchen 4

Odcinek Hell's Kitchen 4 z Edytą Górniak

Odcinek Hell’s Kitchen 4 z Edytą Górniak

Występ Edyty Górniak w Hell’s Kitchen 4

Edyta Górniak w Hell’s Kitchen 4 zaśpiewała „Oczyszczenie”. Gwiazda zagrała najmniejszy koncert w swojej karierze. Wideo z występu poniżej.


Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×