ExclusiveTYLKO U NAS! Wiemy w jakiej kreacji Edyta Górniak wystąpi w "Hell's Kitchen 4". Wydała na nią 10 tysięcy złotych [ZDJĘCIA]

TYLKO U NAS! Wiemy w jakiej kreacji Edyta Górniak wystąpi w "Hell's Kitchen 4". Wydała na nią 10 tysięcy złotych [ZDJĘCIA]

Edyta Górniak w Hell's Kitchen 4. Cały odcinek online
Edyta Górniak w Hell's Kitchen 4. Cały odcinek online
Karol

19.08.2015 10:42, aktual.: 19.08.2015 11:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co sezon w programie "Hell's Kitchen" pojawiają się gwiazdy niespodzianki, które mają okazję ocenić talent kulinarny uczestników. W poprzednim sezonie największe show zrobiła Doda, teraz najprawdopodobniej będzie to Edyta Górniak.

Jastrząb Post pisał już o tym, że w odcinku z Edytą Górniak uczestniczy przygotują dania wegetariańskie, których jest fanką. Gwiazda była podobno wymagającym klientem, ale swoje uwagi przekazywała w bardzo kulturalny sposób.

Teraz wiemy w jakiej kreacji Edyta pojawiła się w studiu "Hell's Kitchen 4". Artystka wybrała czarną sukienkę Valentino z kołnierzykiem z nowej kolekcji, która kosztuje w polskim butiku Moliera 2 prawie 10 tysięcy złotych. W nieco paryskim stylu poruszała się pomiędzy kuchnią a częścią restauracyjną.

Zdjęcia stylizacji Edyty Górniak z "Hell's Kitchen 4" w galerii. Ładnie wygląda?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także