Czy to się kiedyś skończy?! Z obsady „DDTVN” znika kolejna gwiazda. Zobaczymy ją w innej stacji?

Kolejna gwiazda odchodzi z Dzień Dobry TVN

Kolejna gwiazda odchodzi z Dzień Dobry TVN

Z obsady TVN znika kolejna gwiazda. Jastrząb Post udało się dowiedzieć, kogo nie zobaczymy już w Dzień Dobry TVN. Kto krótko po Annie Wendzikowskiej i producentkach show opuszcza szeregi zespołu śniadaniówki?

Odejście Edwarda Miszczaka wywołało trzęsienie w mediach. Dyrektor programowy stacji po 25 latach podziękował współpracownikom i zdecydował się zakończyć przygodę, dzięki której przeszedł do historii polskiej telewizji. Nieoficjalnie mówi się, że od stycznia zobaczymy go w Polsacie, gdzie ma zająć miejsce swojej wieloletniej rywalki – Niny Terentiew. Informacja ta nie została jak dotąd potwierdzona przez żadną ze stron.

Gdy tylko Miszczak ogłosił, że opuszcza ekipę Warner Bros. Discovery, w ślad za nim poszło liczne grono współpracowników i gwiazd, które od lat błyszczały na szklanym ekranie. Plejada donosiła nawet o „czarnej liście” sław, które wraz z odejściem z TVN rzekomo na dobre straciły szanse na powrót. Według ustaleń serwisu mają na niej widnieć m.in. Izabela Janachowska, Magda Mołek i Jacek Jelonek.

Od czasu publikacji listy osób uznanych za niepożądane w Discovery, media donosiły o kolejnych odejściach. Tylko w ostatnich dwóch tygodniach z obsady Dzień Dobry TVN z dnia na dzień zniknęła Anna Wendzikowska oraz dwie producentki. Jastrząb Post udało się ustalić, że to jeszcze nie koniec roszad. Kto tym razem złożył wypowiedzenie?

Z TVN odchodzi kolejna gwiazda

Przez zespół Dzień Dobry TVN przewinęło się wiele twarzy. Widzowie w poprzednich odsłonach mogli oglądać m.in. Kingę Rusin, Magdę Mołek, Jolantę Pieńkowską czy Aleksandrę Kwaśniewską. W ostatnich latach zdecydowano się na więcej zmian niż kiedykolwiek wcześniej. W 2020 roku do obsady dołączyło najwięcej nowych gwiazd – grono prowadzących zasiliły duety tworzone przez Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego oraz Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak. Widzowie od 5 lutego mogli oglądać także nową prezenterkę pogody.

Diana Kautz – bo o niej mowa – w krótkim czasie zyskała spore grono sympatyków, czego dowodem była błyskawicznie rosnąca liczba fanów śledzących jej poczynania na Instagramie. Jak udało się ustalić Jastrząb Post, przygoda prezenterki w TVN, która w przeszłości związana była z regionalną, wielkopolską telewizją WTK, powoli dobiega końca.

Diana zdecydowała się opuścić TVN. W „DDTVN” będzie pojawiać się do końca sierpnia – mówi nasz informator.

Patrząc na doświadczenie i popularność, jaką Kautz zdobyła w ciągu ostatnich dwóch lat, nie ma wątpliwości, że przed nią nowe wyzwania zawodowe. Gdzie zobaczymy ją tym razem? Czy będzie pracować dla innej stacji? Czy rezygnacja lubianej pogodynki z pracy zakończy czarną serię odejść z TVN?

Kim jest Diana Kautz?

Diana Kautz studiowała fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zanim trafiła do TVN, pracowała dla wielkopolskiej stacji WTK. Prywatnie związana jest z dziennikarzem Maciejem Kautzem, z którym pobrała się w 2019 roku.

Jest miłośniczką sportu – szczególnie fitnessu i siatkówki – oraz podróży. Na Instagramie znajdziecie ją pod nickiem @dianakautz.

Więcej o tym, kim jest Diana Kautz przeczytacie tutaj.


Diana Kautz

Diana Kautz

diankautz_201489817_333620201536585_4255662342279449619_n
Diana Kautz

Diana Kautz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×