TVN zatrudniło nową prezenterkę. Nawet w ubraniu rozpala zmysły. Kim jest Diana Kautz?

Kim jest Diana Kautz?

Kim jest Diana Kautz?

Kim jest Diana Kautz, która dołączyła do obsady gwiazd Dzień Dobry TVN? Polacy już oszaleli na jej punkcie. A wszystko to za sprawą czarującego uśmiechu i urody, która powala na kolana. Ile ma lat i co dodaje na Instagram? Sprawdziliśmy.

Dzień Dobry TVN na swoim profilu ogłosiło, że do ekipy dołączyła nowa osoba. Stacja zyskała nową pogodynkę, którą przywitała ją bardzo gorąco na Instagramie. Kim jest Diana Kautz?

Witamy na pokładzie! Diana Kautz od dzisiaj mówi Wam „Dzień dobry” na antenie DDTVN  Będzie słonecznie, pochmurnie czy deszczowo? O tym dowiecie się właśnie od Diany. Do zobaczenia!

Kim jest Diana Kautz?

Pogodynka już zyskała sympatię internautów. Diana Kautz to kobieta bardzo sympatyczna i o szczerym uśmiechu. Widzowie Dzień Dobry TVN mogli zobaczyć ją po raz pierwszy w porannej pogodzie w środę, 5 lutego. Wcześniej prezenterka była związana  z telewizją WTK, kierowaną do mieszkańców woj. wielkopolskiego.

Praca w TVN-ie przyniesie jej na pewno mnóstwo nowych możliwości i pomoże w rozwoju kariery. Do jej osiągnięć można zaliczyć także wywiady o tematyce lifestyle. O tym również można przeczytać na stronie telewizji śniadaniowej.

Prywatnie Diana Kautz ma męża. Jest żoną Macieja Kautza. On również pracuje w telewizji WTK i jest dziennikarzem Radia Poznań. Para nie ma jeszcze dzieci.

View this post on Instagram

????

A post shared by Diana Kautz (@dianajozefszczyk) on

Diana Kautz: Instagram mówi o niej wszystko

Diana Kautz na Instagramie dzieli się głównie zdjęciami z pracy, choć nie brakuje też fotografii ukazujących jej życie prywatne. Nowa twarz TVN-u prowadzi aktywny tryb życia – uprawia tenis, często odwiedza siłownię. Może pochwalić się imponująco zbudowanym brzuchem. Widać też, że kobieta kocha podróże. Była już w takich miastach Dubaj czy Rzym.

Jednym z najpopularniejszych postów na profilu pogodynki Dzień Dobry TVN jest zdjęcie ze ślubu. Razem z mężem, z którym wzięła ślub w 2019 roku, tworzą piękną parę.

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Przypomnijmy, że ostatnio w programie dość sporo się dzieje. Nowa pogodynka w ekipie to nie jedyna zmiana personalna, jaka miała miejsce. Ostatnio zwolniono dziennikarza odpowiedzialnego za obraźliwą „sondę uliczną” na temat urody koreańskiego gwiazdora. Na szczęście Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik nadal pozostają w ekipie.


Diana Kautz

Diana Kautz

Diana Kautz

Diana Kautz

Diana Kautz

Diana Kautz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×