Po Annie Wendzikowskiej dwie kolejne osoby straciły pracę w „Dzień Dobry TVN”. I to po tylu latach!

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Zmiany w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN po odejściu Edwarda Miszczaka rozpoczęły się roszady personalne. Pracę w śniadaniówce straciły kolejne dwie osoby. Kto żegna się z programem?

Dzień Dobry TVN to program, który od kilkunastu lat regularnie pojawia się na antenie stacji TVN. Telewizja śniadaniowa szybko zyskała stałe grono wiernych widzów, którzy każdego ranka rozpoczynają dzień od kubka ciepłej kawy i włączenia ulubionego porannego formatu. Nie można się dziwić, ponieważ w ciągu kilku godzin jego trwania poruszane są najróżniejsze tematy i każdy może tam znaleźć coś dla siebie.

Śniadaniówka prowadzona jest przez kilka par. Jako ostanie do grona gospodarzy dołączyły: Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, które doskonale radzą sobie w nowym miejscu i z prowadzeniem programu na żywo. W ciągu kilkunastu lat nie obyło się też bez pożegnań. DDTVN opuścili między innymi: Piotr Kraśko, Kinga Rusin, czy Magda Mołek. Swoją decyzję o rozstaniu z pracą przekazała kilka dni temu Ania Wendzikowska, która na antenie spędziła 15 lat.

To dla mnie trudny post.. nie sądziłam, że kiedyś będę go pisać. jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać.. ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej… we wrześniu świętowałabym okrągłą rocznicę mojej pracy w @dziendobrytvn jak podsumować 15 lat? nie umiem, to mój najdłuższy związek.

Okazuje się, że to nie koniec rozstań z porannym programem.

Zwolnienia w Dzień Dobry TVN. Kto odchodzi ze śniadaniówki?

W ostatnim czasie wokół śniadaniówki zrobiło się naprawdę głośno. Wszystko za sprawą roszad personalnych w programie. Głośno mówi się o tym, że do obsady dołączy Małgorzata Rozenek, ale nie wiadomo, czy ma kogoś zastąpić, ani kto będzie jej partnerował. Wątpliwości fanów rozwiała Anna Klaczyńska, która zapewniła, że nadal będzie pojawiała się na antenie.

Po odejściu ze stanowiska dyrektora programowego Edwarda Miszczaka wprowadzane są nowe porządki, a uwielbiany przez widzów program przechodzi rewolucje. Z pracą pożegnały się dwie producentki Ewa Baj i Luiza Zając, które nie pojawiły się na spotkaniu i nie chciały poznać przyczyn zwolnienia. O wszystkim napisał portal wirtualnemedia.pl.

W ostatnim czasie analizowaliśmy strukturę zespołu produkcyjnego. Ogłosiliśmy niedawno pierwsze zmiany, które odzwierciedlają nowe podejście do organizacji i zarządzania produkcją w grupie. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie zmian w strukturze redakcji „Dzień Dobry TVN”. Ograniczyliśmy liczbę producentów. Obowiązki głównej producentki programu będzie pełnić Dorota Malesa – brzmi komunikat przesłany przez biuro prasowe TVN do portalu wirtualnemedia.pl.

Czy któryś z prowadzących pożegna się z pracą? Jak na razie nic na ten temat nie wiadomo. W galerii przypominamy zdjęcia wszystkich gospodarzy formatu.


Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski - gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski - gwiazdy sobotniego wydania Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Marcin Prokop i Dorota Wellman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×