Dagmara z „Królowych życia” pochwaliła się dziewczyną swojego syna! Jest idealną kandydatką na synową [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska syn

Dagmara z Królowych życia o swoim synu

Dagmara z Królowych życia opowiedziała nam o swoim synu. Milionerka zdradziła, że Conan ma dziewczynę, która jest idealną kandydatką na synową. Zobacz wywiad wideo.

Dagmara Kaźmierska idzie jak burza. Gwiazda programu Królowe życia właśnie zagrała w kinowym hicie Patryka Vegi Kobiety Mafii 2. Z tej okazji milionerka pojawiła się na uroczystej premierze w Multikinie, podczas której nie tylko błyszczała na czerwonym dywanie dumnie prezentując swoją kreację przed licznie zebranymi fotoreporterami, ale też udzieliła kilku wywiadów.

W rozmowie z naszą reporterką Dagmara opowiedziała co nieco na temat swojego syna Conana. Okazuje się, że mężczyzna – w przeciwieństwie do swojej matki – nie jest zainteresowany karierą w show-biznesie:

Mój syn był zawsze ze mnie dumny. Nawet jak mi się czasem noga poślizgnęła, on zawsze trzymał moją stronę i mówił: „Mamo, ty jesteś i tak najlepsza mama na świecie”. Chyba też się troszkę cieszy z tego wszystkiego. Niemniej on nie ma tak. My nieraz jak potrzebujemy: „Conanek to chodź z nami dzisiaj”, to on mówi: „Nie, nie chce mi się”. On po tacie jest bardziej. Mój mąż, a jego ojciec się tak nie wychyla. Ja jestem inna, mi nie przeszkadza. Niemniej chyba jest zadowolony Conanek, że tak to idzie i że rozpoznają mamę.

Conan niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Nieco bardziej wylewna w tej kwestii jest jego słynna mama. Dagmara w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że jej syn jest zakochany i po cichu liczy, że jego dziewczyna będzie tą, z którą spędzi resztę życia:

Ma już dziewczynę od półtorej roku. Ma zajęte serce. Ja ją znam, ja ją uwielbiam i mam nadzieję, że to będzie moja synowa. Niemniej jak mówię: „Chodź ją pokażemy”, to mówi nie. On nie jest taki jak mama. Jest bardziej rozważny. Może to i dobrze.

Cała rozmowa poniżej.

Królowa życia rozłożyła na łopatki największe gwiazdy. Wystarczyła jej do tego czarna sukienka!

Królowa życia wypaliła prawdziwą muzyczną petardę z Sylwią Grzeszczak! Ten duet podbija już internet! [WIDEO]

Królowa życia pokazała swojego dorosłego syna! Przystojny Conan to jej oczko w głowie


Dagmara Każmierska z

Dagmara Każmierska z "Królowych Życia" - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Dagmara Każmierska z

Dagmara Każmierska z "Królowych Życia" - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem

Dagmara Kaźmierska z synem Conanem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×