75-letni Karol Strasburger jeszcze powiększy rodzinę? Padła zaskakująca deklaracja. Cóż za odwaga!

Czy Karol Strasburger planuje powiększenie rodziny?

Czy Karol Strasburger planuje powiększenie rodziny?

Karol Strasburger niedawno doczekał się córki z dużą młodszą żoną. Czy 75-latek zamierza jeszcze powiększyć rodzinę? Szczera odpowiedź. 

Karol Strasburger zdobył duże uznanie jako aktor. Polskie drogi, Noce i dnie, Wielki Szu, Zabij mnie, glino, Komedia małżeńska, Kameleon, Kolumbowie, Pierwsza miłość, Klan – w tych produkcjach mogliśmy go oglądać. Młodsze pokolenie kojarzy go przede wszystkim jako prowadzącego kultowy teleturniej Telewizji Polskiej, Familiada, który jest emitowany od lat 90.

Artysta trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Aktualnie jest mężem Małgorzaty. Wybranka jest od niego młodsza o 37 lata. W 2019 roku urodziła się ich córka, Laura, która jest dla nich oczkiem w głowie.

Karol Strasburger o powiększeniu rodziny

Reporterka Jastrząb Post miała szansę porozmawiać z 75-letnim aktorem. Zadała mu pytanie o to, czy planuje w przyszłości powiększyć rodzinę. Padła nadzwyczaj szczera odpowiedź. Jak się okazuje, nasz rozmówca nie ma takich planów.

Wydaje mi się, że to już za dużo byłoby dobrego, bo jednak też o tym mówię, że wychowanie dziecka jest ogromnym wysiłkiem, tym bardziej obecnych czasach. Jeżeli dziecko ma mieć stworzone warunki wykształcenia, sportu, dobrej opieki medycznej, to myślę, że dla rodziców jest to duże wyrzeczenie.  Na dwójkę to ja już nie, ja już wymiękam. To, co mamy nam wystarczy.

Karol chce, aby jego córka czuła obecność rodziców:

Chciałbym, aby nasza córka miała nas od rana do wieczora. Żeby nie było sytuacji, że mamy jakieś inne zajęcia, zajmujemy się gromadką dzieci nad którymi nie panujemy. Dość często tak jest, że rodzice mają dużo dzieci, a nie mają warunków na to, żeby te dzieci w sposób godny, właściwy i pełnym zaangażowaniem były z nimi bardzo blisko. Gdzieś te dzieci są, nie wiadomo gdzie, kto je wychowuje. Raz babcia, raz niania, bo rodzice nie mają czasu, bo trzeba dużo zarabiać, w związku z tym trzeba dużo pracować i nie ma się tego czasu. Więc ten model, który mamy nam w zupełności wystarcza.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Karol Strasburger obchodzi rocznicę ślubu

Karol Strasburger obchodzi rocznicę ślubu

Karol Strasburger obchodzi rocznicę ślubu

Karol Strasburger obchodzi rocznicę ślubu

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są już po ślubie

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk są już po ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×