Markowska oceniła szanse Klaudii z „Top Model” na sukces w modelingu. Sama nie wygrała show, ale zrobiła większą karierę niż niejeden zwycięzca

Anna Markowska o Klaudii Nieścior

Anna Markowska o Klaudii Nieścior

Anna Markowska oceniła dla nas szanse Klaudii Nieścior w modelingu. Czy jej zdaniem zwyciężczyni Top Model odniesie sukces w branży mody?

Na początku grudnia swój finał miała 11. edycja Top Model. Decyzją widzów program wygrała Klaudia Nieścior, która w decydującym starciu pokonała Natalię Woś i przywróconą do rywalizacji przez Joannę KrupęMichalinę Wojciechowską. Zwyciężczyni show otrzymała 100 tys. złotych, okładkę Glamour i kontrakt z agencją modelingową.

Anja Rubik podczas finałowych recenzji stwierdziła, że Klaudia nie odniesie większego sukcesu na wybiegach, ale widzi ją jako prowadzącą formaty rozrywkowe. Uważa, że ma to coś, co kocha publiczność. Teraz opinię na temat laureatki show wydała na naszą prośbę Anna Markowska, która sama brała udział w programie. W 2018 roku dotarła aż do finału 7. edycji, w której zajęła trzecie miejsce (show wygrała wówczas Kasia Szklarczyk, drugi był Hubert Gromadzki).

Chociaż Markowska nie wygrała widowiska, to zrobiła jedną z największych karier spośród uczestników Top Model. Regularnie uczestnicy w pokazach mody, bierze udział w kampaniach reklamowych, a jej twarz co jakiś czas przewija się na okładkach. Swoją urodą zwróciła na siebie uwagę Kuby Wojewódzkiego, z którym od niedawna jest w związku. Plotkuje się nawet, że w Święta Bożego Narodzenia para zaręczyła się – a na to wskazuje zdjęcie pierścionka zaręczynowego, jakie w social mediach udostępnił showman.

Anna Markowska ocenia szanse Klaudii Nieścior w modelingu

Markowska nie ukrywa, że o tym, kto wygrywa Top Model decydują nie warunki, a sympatia widzów. Uważa, że Klaudia ma charakter i cechy osobowości, które mogą przysporzyć jej sukcesu w świecie mediów:

Klaudia jest bardzo komercyjną twarzą, natomiast wszystkie dziewczyny były przepiękne. W tym finale zawsze jest tak, że zwykle jest on nieprzewidywalny. Widać było, że Klaudia była bardzo lubiana przez uczestników i odbiorców. Myślę, że to jest ważny atutu w człowieku, to że ma fajny charakter – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Jak wspomina czas, gdy sama walczyła o uznanie jurorów i widzów?

Ja wspomina ten etap bardzo, bardzo pozytywnie. Wtedy byłam jeszcze zamknięta na świat, przechorowałam te cztery lata, gdzie musiałam się otworzyć i takie wychodzenie poza komfort, który w programie funkcjonował poprzez przeróżne zadania, to była dla mnie mocna szkoła i nie przepracowałabym tak wiele, gdyby nie Top Model.

Jesteście fanami Ani?


Klaudia Nieścior na okładce Glamour

Klaudia Nieścior na okładce Glamour

Klaudia Nieścior na finale Top Model 11

Klaudia Nieścior na finale Top Model 11

Klaudia Nieścior wygrała Top Model 11

Klaudia Nieścior wygrała Top Model 11

Komentarze

 • Gość pisze:

  Klaudia jest CUDOWNA. Zasłużyła na wygraną. Kim są… ci, co usilują być wyrocznią. Słowa Rubik – dno. Ale Polak przecież potrafi zaszczuć, zniszczyć, poniżyć. Jaki zakute pały są na tym świecie. Wszystko się zmienia. A decyzje co do kariery Klaudi należy pozostawić specjalistą świata mody.

  • Gość pisze:

   Ona jest paskudnie prymitywna z chamską
   gębą!

  • Gość pisze:

   To jest przemiła i przesympatyczna dziewczyna, która nie ma najmniejszej szansy w modelingu. Od kiedy mówienie prawdy to dno?

 • Scarlett pisze:

  Trzymam kciuki za Klaudię.zycze sukcesów we wszystkim,za co się weźmie.

  • Gość pisze:

   Anja Rubik brzydula z wadą wymowy,ciężko ją zrozumieć.Jak totasoba wydaje opinie.

 • Gość pisze:

  Podobna do Angeliny .Ma to coś co powoduje że na zdjęciach jest inna osobą niż w rzeczywistości. Taki kameleon,ale w pozytywnym znaczeniu.

 • Szamanka pisze:

  Klaudię lubię, podoba mi się jej szczerość,ale w tym programie nie chodzi o te walory….w świecie mody nie ma szans,niestety to prawda co powiedziała Rubik….Polacy mylą pojęcia albo wybierają ciemnoskórych albo charakter- dlatego na świecie w modzie nie mamy szans

  • Gość yanna pisze:

   Nie tym zdecydujesz o tym czy ma szansę czy nie.Nie wszystkie muszą mieć końska szczeke

  • Tess pisze:

   To czemu miała najwięcej pokazów zagranicznych i wszyscy ją widzieli u siebie w ponazie

 • Gość pisze:

  W modze ,idz na calosc z wykrzyknikiem

 • Gość pisze:

  Kibicowałam Klaudi,i tak się stało bardzo szczera, prawdziwa, miala klasę izdrowa realizację życzę jej sukcesu w tej branży. Badż sobą jesteś wyjątkowa dziewczyną

 • Gość.Elzbieta pisze:

  Klaudia, dziewczyna z klasą.Sliczna i bardzo szczera.Zycze jej sukcesu w tym świecie mody.Nie zmieniaj się dziewczyno 😘🌹

 • Gość pisze:

  Jaką karierę????

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×