Szukaj

Ania Wendzikowska o odejściu z „M jak miłość”: „Produkcja w żaden sposób nie była elastyczna”. To nie wszystko

Ania Wendzikowska, M jak miłość

Ania Wendzikowska, M jak miłość

Ania Wendzikowska nie chce wracać do M jak miłość. Gwiazda opowiedziała nam, jak wyglądała praca na planie. Co jej nie odpowiadało?

Ania Wendzikowska zyskała popularność wśród widzów jako prezenterka telewizyjna i dziennikarka, która co jakiś czas magluje największe hollywoodzkie gwiazdy. Rozmawiała już z Angeliną Jolie, Ryanem Goslingiem i Kate Winslet. W tym roku relacjonowała dla TVN-u Oscary, na których zwróciła na siebie uwagę twórców nagrodzonego kilkoma statuetkami Parasite.

W przeszłości Wendzikowska próbowała swoich sił w aktorstwie. Gwiazda zagrała w kilku produkcjach, na czele z M jak miłość, w którym wcielała się w postać Moniki Ochman. Wątek Ani nie został definitywnie zakończony. Jej postać mogłaby zostać przywrócona w każdej chwili. Czy tak się stanie?

Zobacz także: Ania Wendzikowska rozkręciła własny biznes

Ania Wendzikowska o M jak miłość. Dlaczego nie wróci do serialu?

Wendzikowska w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że już nie widzi siebie w obsadzie M jak miłość.

Nie wrócę do serialu. Moje doświadczenia aktorskie i historie z tym związane mam za sobą. To było moje marzenie od dziecka, chciałam je w jakimś stopniu zaspokoić, ale chyba inna droga była dla mnie pisana. Fajnie mi się w tym serialu grało.

Dla Ani największą przeszkodą w pracy na planie był nieregularny czas pracy i brak elastyczności ze strony produkcji.

Dopiero w momencie, jak urodziłam dziecko i zaczęłam prowadzić normalne życie, gdy musiałam wrócić na konkretną godzinę, zwolnić nianię i w jakiś sposób dopasować się do obowiązków związanych z macierzyństwem, okazało się, że serial i produkcja w żaden sposób nie była elastyczna. Miałam z tym dość duże problemy, np. zdjęcia się przedłużały, nie chcieli mnie wypuścić z planu.

Ostatecznie Wendzikowska zrezygnowała z grania w M jak miłość. Wolała skupić się na macierzyństwie i swojej głównej pracy w Dzień Dobry TVN.

Finalnie okazało się, że to nie było tego warte, bo moja postać nie rozwijała się na tyle ciekawie. Uważam, że dom, rodzina, dzieci to są te wartości najważniejsze i jeżeli nie da się połączyć z tym innych elementów zawodowych, to trzeba tą swoją drogę zawodową przynajmniej na jakiś czas zmienić i przekierować, aby przez parę pierwszych lat móc być mamą na pełen etat.

Wendzikowska nie jest pierwszą gwiazdą, która punktuje postawę producentów wobec aktorów. W przeszłości w podobnym tonie o pracy w serialu wypowiadali się m.in. Olga FryczKacper Kuszewski.

Zapis całego live’a z Anią Wendzikowską:


Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Ania Wendzikowska z córką Tosią

Ania Wendzikowska z córką Tosią

Anna Wendzikowska przed studiem TVN stoczyła poranną walkę z tłumem paparazzi!

Anna Wendzikowska przed studiem TVN stoczyła poranną walkę z tłumem paparazzi!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×