Szukaj

Ania Wyszkoni z wielką klasą o konflikcie z zespołem Łzy. Piękna riposta gwiazdy [WIDEO]

Ania Wyszkoni, Łzy, konflikt

Ania Wyszkoni, Łzy, konflikt

Ania Wyszkoni odpowiedziała na atak zespołu Łzy, który w ostrych słowach skomentował wykorzystanie utworu Agnieszka w odcinku Szansy na sukces z udziałem gwiazdy. Artystka z wielką klasą odpowiedziała na zarzuty byłych współpracowników. Zobacz rozmowę wideo.

Zespół Łzy wylansował sporo hitów za czasów, gdy wokalistką była Ania Wyszkoni. Chociaż formacja wciąż jest obecna na scenie, nie udało się jej powtórzyć sukcesu z okresu, gdy na listach przebojów królowały hity, takie jak Pierwsza łza czy Jestem jaka jestem. Zupełnie inaczej potoczyły się za to losy samej Wyszkoni, która wylansowała mnóstwo piosenek już jako solistka. Jej ostatni wielki przebój to utwór Mimochodem z płyty Jestem tu nowa, która wyszła w 2017 roku.

Popularność piosenek Ani sprawiła, że gwiazda doczekała się odcinka Szansy na sukces w całości poświęconego swojej twórczości. Producenci programu przygotowali dla uczestników propozycje muzyczne, wśród których znalazł się flagowy hit Łez – Agnieszka już dawno…. Taki bieg zdarzeń doprowadził do szału lidera grupy, Adama Konkola, i jego żonę Angelinę, która publicznie zasugerowała, że Wyszkoni „sięgnęła dna totalnego”. Jak do sprawy odniosła się skromna Ania?

Ja chciałam zaznaczyć, że to nie jest moja wojna. Cieszę się, że ta piosenka jest pamiętana, ciągle ludzie chcą jej słuchać, bo jest to część mojej historii. Natomiast jeśli chodzi o te negatywne emocje, wywołane całą tą burzą wokół piosenki „Agnieszka”, to nie podpisuję się pod tym – powiedziała gwiazda w rozmowie z naszą reporterką.

Jak sama stwierdziła, jej solowa kariera idzie tak dobrze, że nie chce mieszać się w żadne afery ze swoimi byłymi współpracownikami:

Ja jestem nastawiona do życia bardzo pozytywnie, jestem w innym miejscu. Moje solowe poczynania cieszą się dużym powodzeniem, więc naprawdę nie potrzeba mi komentowania takich spraw.

Burza w szklance wody?

Ania Wyszkoni z zespołem Łzy:

Zobacz: “Czy ty sięgnęłaś dna totalnego?”. Ania Wyszkoni w ogniu krytyki! Poszło o… nową “Szansę na sukces”

Zobacz: Reni Jusis po 2 latach wróciła odmieniona nie do poznania! Teraz wygląda jak klon Anny Wyszkoni!

Zobacz: Gwiazdy na gali Doskonałość Mody 2019: Ania Wyszkoni, Edyta Herbuś, Olga Bołądź, Kasia Sokołowska


Łzy w Opolu: Ania Wyszkoni i Adam Konkol

Łzy w Opolu: Ania Wyszkoni i Adam Konkol

Ania Wyszkoni i Adam Konkol w 2004 roku

Ania Wyszkoni i Adam Konkol w 2004 roku

Adam Konkol i Ania Wyszkoni

Adam Konkol i Ania Wyszkoni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×