„Czy ty sięgnęłaś dna totalnego?”. Ania Wyszkoni w ogniu krytyki! Poszło o… nową „Szansę na sukces”

Ania Wyszkoni Łzy

Ania Wyszkoni Łzy

Ania Wyszkoni wciąż śpiewa piosenki zespołu Łzy

Ania Wyszkoni wystąpi w najbliższym odcinku Szansy na sukces. Nie obyło się bez kontrowersji. Wszystko przez utwór, który pojawia się na nagraniu. 

Ania Wyszkoni z polską sceną muzyczną związana jest od lat. Piosenkarka, której popularność przyniósł program Szansa na suckes, pierwsze kroki na dużej scenie stawiała z zespołem Łzy. Na początku lat dwutysięcznych to grupa nie miała sobie równych, była jedynym zagrożeniem dla bijącego rekordy popularności Ich Troje. W pewnym momencie Wyszkoni postawiła na karierę solową, decydując się nagrywać autorskie kawałki. Ania jako wokalistka, w przeciwieństwie do swojej byłej grupy, odnosi nieustanne sukcesy.

Nic więc dziwnego, że kiedy po latach nieobecności na antenę wróciła Szansa na sukces, Ania Wyszkoni została gwiazdą pierwszego odcinka, w którym jeden z uczestników zaśpiewał piosenkę Agnieszka. Nie spodobało się to żonie obecnego lidera zespołu Łzy, która postanowiła to dość wyraźnie skomentować:

Aniu! Z całym szacunkiem, ale ile można? No ile? To że grasz regularnie piosenki zespołu Łzy na swoich koncertach Anny Wyszkoni – ok! To, że idziesz do telewizji na sylwestra i wykonujesz tam piosenkę zespołu Łzy – ok! Ale idziesz do szansy na sukces jako Anna Wyszkoni z piosenką „Agnieszka” ZESPOŁU ŁZY? Serio? Od rozstania z zespołem minęło wiele lat. Wydałaś wiele płyt i singli, które były w radio itp. I idziesz do programu z piosenką „Agnieszka już dawno..” Czy ty sięgnęłaś już dna? Dna totalnego? – zdenerwowała się Angelika Konkol.

Żal do Ani ma także obecny lider zespołu Łzy, Maciej Konkol:

Mam dosyć przepychanej, ale uważam, że skoro Ania postanowiła rozpocząć solową karierę, to powinna z godnością rozstać się z naszym repertuarem. Jestem osobą cierpliwą, ale moja żona obserwuje jak nasza była wokalistka odbiera (…) mi pracę – podkreślił w oświadczeniu.

Szansa na sukces już od najbliższej niedzieli, co tydzień, o 15:15 w TVP2 ????????Gorąco zachęcamy do oglądania premierowego odcinka!!????????????

Opublikowany przez Szansa na sukces Poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Maciej Durczok w obronie Ani Wyszkoni

W obronie Ani stanął obecny partner Wyszkoni i jej menadżer – Maciej Durczok. Przyznał, że bez wokalistki ludzie zapomnieliby o istnieniu zespołu Łzy:

Gdybym był na miejscu autorów tych pretensji wysłałbym raczej kwiaty reżyserowi Szansy na sukces, na którego życzenie piosenka zespołu Łzy została wykonana w programie przez jednego z uczestników ( nie przez Annę Wyszkoni), a widzom została przypomniana nazwa tego zespołu – przyznał w rozmowie z „Super Expressem”.

Durczok przyznał także, że każdy kto ma wątpliwości co do praw do utworów powinien skontaktować się ze Stowarzyszeniem ZAiKS, w którym to zarejestrowane są wspólne utwory Ani Wyszkoni i Łez.

Nie musimy chyba dodawać, że Ania ma na swoim koncie tyle solowych hitów, że spokojnie odcinek Szansy na sukces mógłby zostać podzielony na dwie części.

Fryderyki 2019. Gwiazdy w spektakularnych kreacjach na gali: Michał Szpak, Natalia Kukulska, Roksana Węgiel [ZDJĘCIA + WYNIKI]

Gwiazdy na gali Doskonałość Mody 2019: Ania Wyszkoni, Edyta Herbuś, Olga Bołądź, Kasia Sokołowska

Gwiazdy promują “Planetę Singli 3” we Wrocławiu: Ania Wyszkoni, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Tomasz Karolak


Ania Wyszkoni – Fryderyki 2019

Ania Wyszkoni – Fryderyki 2019

Paweł Kukiz, Anna Wyszkoni - Szansa na sukces powraca

Paweł Kukiz, Anna Wyszkoni - Szansa na sukces powraca

Ania Wyszkoni - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Ania Wyszkoni - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×