ExclusiveZagraniczna gwiazda wystąpi na Eurowizji Junior 2020. Wiemy, kogo zaprosiła TVP

Zagraniczna gwiazda wystąpi na Eurowizji Junior 2020. Wiemy, kogo zaprosiła TVP

Eurowizja Junior 2020
Eurowizja Junior 2020
Krystyna Miśkiewicz

08.11.2020 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

29 listopada oczy całej Europy skierowane będą na Polskę, która ponownie została gospodarzem Eurowizji Junior. W konkursie wystąpi nie 13, jak planowano, a 12 młodych wykonawców. W ostatniej chwili z udziału w zabawie zrezygnowała Armenia, tłumacząc się stanem wojennym, który został wprowadzony w tym kraju w wyniku trwającego konfliktu w Górskim Karabachu. Nas oczywiście najbardziej interesuje prezentacja, jaką przygotowała Polska.

O trzecie z rzędu zwycięstwo dla naszego kraju zawalczy wyłoniona drogą publicznych eliminacji Ala Tracz. 10-latka podczas finałowego koncertu zaśpiewa piosenkę I'll be standing. Ze względu na utrudnienia spowodowane pandemią koronawirusa wszystkie występy zostaną zarejestrowane wcześniej w lokalnych, podobnie zaaranżowanych studiach. W ten sposób producentom uda się uniknąć ewentualnych problemów z jakością połączeń wideo, które mogłyby mieć miejsce w przypadku prezentacji na żywo.

Eurowizja Junior 2020: Kto wystąpi? Jaka zagraniczna gwiazda?

Wiadomo już, że Eurowizję Junior 2020 w Warszawie poprowadzą Rafał Brzozowski, Małgorzata Tomaszewska i doświadczona w boju Ida Nowakowska.

Myślę, że razem będziemy mogli stworzyć trio prowadzących. Połączymy siły, bo jednak w tym roku zadanie jest bardzo trudne. Nie wiemy, jak będą działały łącza. Zdarzały się w historii nie raz, że były problemy z połączeniami. Myślę, że te doświadczenia z pandemią, które były na początku roku, to dały nam doświadczenie. Mamy fajną ekipę i sobie poradzimy. Trzeba być dobrej myśli – powiedział Rafał Brzozowski w rozmowie z Jastrząb Post.

Dla widzów swoje piosenki zaśpiewają goście specjalni. Nie zabraknie Viki Gabor, która zapewne otworzy całe show swoim zwycięskim hitem Superhero, a i być może wykona jeden z nowych singli.

TVP postanowiła zaskoczyć widzów i przygotowała dla nich jeszcze jedną ekstra niespodziankę. Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć Jastrząb Post, w trakcie Eurowizji Junior 2020 wystąpi Duncan Laurence – ostatni zwycięzca konkursu głównego. Najprawdopodobniej wykona przebój Arcade, który zapewnił mu pierwsze miejsce na Eurowizji 2019.

Występ Duncana zostanie zarejestrowany w studiu w Amsterdamie. Dzięki nowej jakości konkursu, który po raz pierwszy w historii odbędzie się zdalnie, bez problemu udało się zaprosić do zabawy znane nazwisko. Takie posunięcie może przyciągnąć przed telewizory dodatkowe grono odbiorców, z pewnością szczególnie w ojczyźnie wokalisty, czyli w Holandii.

Duncan Laurence wygrał Eurowizję 2019
Duncan Laurence wygrał Eurowizję 2019
Roksana Węgiel i Duncan Laurence
Roksana Węgiel i Duncan Laurence
Duncan Laurence
Duncan Laurence
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także