NewsyEuro 2024. Wojciech Modest Amaro pomoże Lewandowskiemu? Internet żartuje z rozmodlonego kucharza

Euro 2024. Wojciech Modest Amaro pomoże Lewandowskiemu? Internet żartuje z rozmodlonego kucharza

Internet dworuje z Wojciecha Amaro
Internet dworuje z Wojciecha Amaro
Źródło zdjęć: © AKPA, makelifeharder

13.06.2024 12:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wojciech Modest Amaro przeszedł wewnętrzną przemianę i zbliżył się do Boga. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest przekonany o swojej mocy uzdrawiania ludzi. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Piszą o nim w kontekście... Euro 2024.

Wojciech Modest Amaro przez lata był jednym z najpopularniejszych szefów kuchni w kraju. Bardzo długo, jako jedyny mógł również pochwalić się gwiazdką Michelin, która wyróżnia najlepsze restauracje świata. Szybko stał się celebrytą, będąc jurorem w programach kulinarnych. Ostatnio zasłynął dzięki zbliżeniu się do Boga. Jednak wydaje się, że obecnie poszło to za daleko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wojciech Amaro uzdrawia? Fala komentarzy zalała internet

Kilka dni temu Wojciech Amaro wraz z żoną udał się do Sanktuarium św. o. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii, gdzie opowiadał zgromadzonym o swojej wierze, ale też zdarzeniu, które go spotkało. Oznajmił, że otrzymał od Jezusa moc uzdrawiania, za przykład podając chłopca leżącego na OIOM-ie, który po spotkaniu z Amaro ozdrowiał. To wywołało mnóstwo komentarzy w social mediach. Fani dworują z kucharza na potęgę, nawiązując właśnie do jego zawodu i pracy w restauracji.

"Ręce, które leczo", "Magiczne dotknięcie salcesonem?", "Niezbadane są skutki uboczne kuchni molekularnej" - pisali wyraźnie rozbawieni internauci.

Euro 2024. Karolina Korwin-Piotrowska wbija szpilę Amaro. Ma dla niego zadanie

Nie tylko "zwykli" internauci postanowili odnieść się do słów Wojciecha Amaro. Swoje zdanie wyraził również Jakobe Mansztajn, czyli współautor bloga Make Life Harder, który dodał prześmiewczego mema z szatni polskiej kadry z Amaro, który ma wyleczyć Roberta Lewandowskiego. W podobnym tonie wypowiedziała się Korwin-Piotrowska, która wysyła szefa kuchni do pomocy kapitanowi naszej kadry, który złapał kontuzję tuż przed Euro 2024. "Wysłać go do Lewandowskiego w trybie pilnym" - napisała.

Powstają memy o uzdrowicielskich mocach Wojciecha Amaro
Powstają memy o uzdrowicielskich mocach Wojciecha Amaro© fot. Instagram, makelifeharder
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także