NewsyWojciech Modest Amaro powraca i zaprasza na ucztę. TANIO NIE JEST

Wojciech Modest Amaro powraca i zaprasza na ucztę. TANIO NIE JEST

Wojciech Modest Amaro znowu gotuje (fot. KAPiF)
Wojciech Modest Amaro znowu gotuje (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
20.02.2024 18:06

Wojciech Modest Amaro ponownie w akcji. Słynny restaurator dwa lata temu sprzedał swoje lokale i usunął się w cień. Teraz jednak powraca i zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z oferty swojego ekologicznego gospodarstwa. Jak jednak łatwo się domyślić, cena takiej przyjemności nie powala.

To niekwestionowany celebryta polskiej kuchni. Wojciech Modest Amaro zasłynął nie tylko dzięki ekskluzywnym lokalom (z których jeden zdobył jako pierwszy w Polsce gwiazdkę Michelin), ale również dzięki udziałowi w popularnych programach kulinarnych. Dwa lata temu zdecydował się jednak sprzedać należące do niego restauracje i na jakiś czas zniknąć, by być z dala od blasku fleszy i zająć się prowadzeniem fundacji Nowe Życie Polska.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wojciech Modest Amaro powraca. Ceny zwalają z nóg

Wszystko wskazuje jednak na to, że powrócił na dobre, w dodatku z nowymi pomysłami. Zainspirowany swoimi przenosinami na farmę, rozpoczął pierwszą działalność gastronomiczną po dłuższej przerwie.

Odnalazłem miejsce, gdzie pracując z naturą, spełniam swoje marzenie o życiu pełnym harmonii pomiędzy pasją a rodziną. To tu czerpię radość z gotowania z własnych upraw, pamiętając o otaczającym mnie środowisku i przyszłych pokoleniach - czytamy na jego oficjalnej stronie internetowej.

Od teraz można ponownie stołować się u Amaro na jego Farmie, która znajduje się pod Warszawą. Aby sobie na to pozwolić, trzeba nie tylko dokonać rezerwacji przez internet, ale także mieć zasobny portfel. Koszt takiej przyjemności to, bagatela, 1450 zł za osobę. Opcja Amaro Chef's Table to jednak kompletne doświadczenie. W cenie m.in. spotkanie z samym właścicielem.

Rezerwując wizytę na farmie doświadczysz niezapomnianego spotkania z Wojciechem Modestem Amaro w otoczeniu jego domu i natury. Szef Amaro zaprosi Cię na unikalną kolację, przygotowaną w formie Chef’s Table. Tego wieczoru poznasz filozofię tworzenia dań w oparciu o Kalendarz Natury, zakosztujesz specjalnie dobranych napojów - głosi opis.

Skusilibyście się?

Wojciech Modest Amaro z żoną (fot. KAPiF)
Wojciech Modest Amaro z żoną (fot. KAPiF)© Licencjodawca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także